header
QR Kod
Tüm Sosyal Medya Uygulama Ağı

Tüm Sosyal Medya Uygulama Ağı

1.2 geliştirici PentaGon Apps
(0 İncelemeler) Mayıs 29, 2024
Tüm Sosyal Medya Uygulama Ağı Tüm Sosyal Medya Uygulama Ağı Tüm Sosyal Medya Uygulama Ağı Tüm Sosyal Medya Uygulama Ağı Tüm Sosyal Medya Uygulama Ağı Tüm Sosyal Medya Uygulama Ağı

En Son Versiyon

Versiyon
1.2
Güncelle
Mayıs 29, 2024
Geliştirici
PentaGon Apps
Kategoriler
Sosyal
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.allentertainmentappinone.appso
Şimdi İndir

Tüm Sosyal Medya Uygulama Ağı Hakkında Daha Fazla

Tüm sosyal medya uygulamaları bir arada. Bu uygulama, tek bir uygulamayla tüm sosyal medya ağlarına kolay erişim sağlar, web tarayıcıları en son kullandığınız uygulamaları paylaşmanızı kolaylaştırır. Akıllı Telefon kullanıcılarının tek bir mobil uygulamadan birden fazla favori Suudi Arabistan sosyal ağına, Amerika Birleşik Devletleri ABD sosyal medya tarayıcı hesabına erişmesine olanak tanır.
Uygulamamızın bu tür web sitelerindeki faaliyetler veya içeriklerle bir ilişkisi yoktur. Uygulamamızda yer alan web sitelerine erişmeniz veya bunları kullanmanız tamamen kendi sorumluluğunuzdadır.

Bu uygulamada oyunlar oynayabilir, haberleri izleyebilir ve testler yapabilirsiniz. Ayrıca astrolojinizi kontrol edebilirsiniz. Bu uygulamada tüm sosyal medya ihtiyaçlarınız tek bir yerde karşılanabilir. Mesajlarınızı arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilir, haberleri ve planları diğer kullanıcılarla özel mesajlar veya grup sohbetleri aracılığıyla paylaşabilirsiniz. Sayısız oturum açma içi uygulama indirme, GIF'ler, emojiler ve 45.000'den fazla sosyal çıkartmayla duygularınızı ifade edebilirsiniz.

Bu uygulama tüm sosyal medya platformlarını tek bir yerde birleştirir. Fotoğraflarınızı, videolarınızı ve en sevdiğiniz anılarınızı paylaşabilir, görüntülü görüşme yapabilir ve sosyal ağlarınızı tek bir uygulamada kontrol edebilirsiniz. Bu uygulama, sosyal medya, sosyal ağlar ve VPN gibi tüm ihtiyaçlarınızı tek bir yerde karşılamak için tasarlanmıştır ve mobil veri tüketimi gerektirmez.

Bu uygulamada ayrıca işletme ve kişisel telefon numaralarınızı farklı numaralarla kaydedebilirsiniz. Bu sayede, hem iş hem de kişisel sosyal medya hesaplarınızı tek bir uygulamada yönetebilirsiniz. Ayrıca, arkadaşlarınıza direkt mesaj gönderebilir, akış ve hikayelerde görülen içerikler hakkında eğlenceli sohbetler başlatabilir ve profilinizde istediğiniz fotoğraf ve videoları yayınlayabilirsiniz.

Bu uygulama, sorumluluk reddi beyanıyla birlikte gelir. Uygulamada yer alan tüm web sitelerinin izin sürecinden geçtiği ve üçüncü taraf web sitelerinin bağımsız gizlilik politikaları ve koşullarının olduğu belirtilmektedir. Uygulama sahipleri, diğer web sitelerinin şartlar ve koşullarını ihlal eden herhangi bir içerik veya faaliyeti fark ederse, bunu bildirmeleri istenmektedir.

Son olarak, bu uygulama, farklı dillerde kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamayı hedefler. İspanyolca, Endonezce, Portekizce, İtalyanca, Hintçe, Estonyaca, Meksikaca, Katalanca, Japonca, Hırvatça, Fransızca, Nijeryaca, Arapça ve Rusça gibi birçok dilde kullanılabilir. Bu sayede, farklı ülkelerden ve kültürlerden insanlar arasında iletişimi kolaylaştırır.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.