header
QR Kod
Tüm Sosyal Medya Ağları Merkez

Tüm Sosyal Medya Ağları Merkez

1.2 geliştirici PentaGon Apps
(0 İncelemeler) Nisan 09, 2024
Tüm Sosyal Medya Ağları Merkez Tüm Sosyal Medya Ağları Merkez Tüm Sosyal Medya Ağları Merkez Tüm Sosyal Medya Ağları Merkez Tüm Sosyal Medya Ağları Merkez

En Son Versiyon

Versiyon
1.2
Güncelle
Nisan 09, 2024
Geliştirici
PentaGon Apps
Kategoriler
Sosyal
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.all_social_media_networks.allinone
Şimdi İndir

Tüm Sosyal Medya Ağları Merkez Hakkında Daha Fazla

Tüm sosyal medya ağları merkezi. Bu uygulama, tek bir uygulamadaki tüm sosyal medya ağlarına kolay erişim sağlar web tarayıcıları, en son kullandığınız uygulamalarınızı paylaşmayı kolaylaştırır. Akıllı telefon kullanıcılarının, en sevdiğiniz Suudi Arabistan sosyal ağı, Amerika Birleşik Devletleri ABD sosyal medya tarayıcı hesaplarına tek bir mobil uygulamadan erişmelerini sağlar.
Uygulama sahibi, üçüncü taraf sitelerin içeriği ve faaliyetleri için sorumluluk kabul etmez.

Birleşik sosyal medya ihtiyaçlarınız tek bir uygulamada karşılanabilir. Paylaşım mesajları, fotoğraflar ve sosyal ağlar gibi popüler uygulamalar, arkadaşlarınızla kolayca kullanılabilir. Özel mesajlar veya grup sohbetleri oluşturarak arkadaşlarınızla, ailenizle ve iş arkadaşlarınızla haber paylaşabilir ve planlar yapabilirsiniz. Uygulama, İspanyolca ve Endonezyaca dillerinde kullanılabilir ve sonsuz sayıda uygulama içi indirme seçenekleri sunar.

Tek bir uygulamada tüm sosyal medya ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Popüler uygulamaların yanı sıra Portekiz, İtalya, Hindistan, Birleşik Krallık ve Estonya gibi ülkelerin sosyal medya platformları da uygulamada yer alır. Ayrıca yerel sosyal etkinlikleri bulabilir ve arkadaşlarınızla buluşma planları yapabilirsiniz. Uygulama, 2022 yılına kadar güncel sürümleriyle kullanıcıların hizmetine sunulmaya devam edecektir.

Hepsi bir arada uygulama, Brezilya'da popüler sosyal medya uygulamalarını içerir ve kullanıcıların fotoğraf, video ve görüntülü arama gibi aktiviteleri tek bir uygulama üzerinden gerçekleştirmelerine olanak sağlar. Ayrıca sosyal ağlar ve VPN gibi farklı özellikleri de içinde barındırır ve kullanıcıların mobil veri kullanımını azaltır.

Hong Kong, Fransa, Nijerya ve Arapça gibi farklı ülkelerin sosyal medya platformlarını tek bir uygulamada bulabilirsiniz. Ayrıca uygulama, yemek tarifleri, pazarlama ve eğlence gibi farklı kategorilerde içerikler sunar. Uygulamayı kullanarak mesajlaşabilir, görüntülü görüşmeler yapabilir ve arkadaşlarınızla eğlenceli sohbetler başlatabilirsiniz.

Bu uygulama, farklı ülkelerin sosyal medya platformlarını tek bir yerde birleştirmeyi amaçlar. Kullanıcılar, farklı ülkelere göre farklı telefon numaraları ile kayıt olabilir ve uygulamayı kullanarak arkadaşlarına mesaj gönderebilir, akış ve hikayelerde paylaşımlar yapabilirler. Ancak uygulama sahibi, üçüncü taraf sitelerin içerik ve faaliyetleri için sorumluluk kabul etmez ve kullanıcıların bu sitelerin gizlilik politikalarını ve hüküm ve koşullarını dikkatlice okumaları önerilir.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.