header
QR Kod
TSM

TSM

43.0.0.151508 geliştirici ELECTRONIC ARTS
(0 İncelemeler) Şubat 19, 2024
TSM TSM TSM TSM TSM TSM

En Son Versiyon

Versiyon
43.0.0.151508
Güncelle
Şubat 19, 2024
Geliştirici
ELECTRONIC ARTS
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.ea.gp.simsmobile
Şimdi İndir

TSM Hakkında Daha Fazla

Önemli bilgiler için aşağıyı okuyun!

Sim'lerinizi yaratmak, onların kişilik özelliklerini belirlemek ve mobil dünyalarınızı ayrıntılı bir şekilde özelleştirmek için Sim'lerinizin hayatlarını deneyimleyin. Kişiselleştirme ve özelleştirme konularına odaklanan bu uygulama, kullanıcıların Sim'lerini farklı görünüşler, saç stilleri, kıyafetler, makyaj, aksesuarlar ve kişiliklerle donatmalarına imkan verir.

Sim'lerinize ait bir ev yaratmak da bu uygulamanın önemli bir parçasıdır. Çeşitli mobilyalar, ev aletleri ve süslemeler seçerek evlerin düzenlerini ve tasarımlarını kişiselleştirebilirsiniz. Yaşam yönetimi de bu uygulamanın önemli bir özelliğidir. Kariyerler, hobiler, ilişkiler ve aile hayatı gibi konularda Sim'lerinizin yaşam hikayelerine rehberlik edebilir ve onların hayatlarını yönlendirebilirsiniz. Ayrıca bir aile kurabilir ve etkili yadigarlar bırakarak Sim'lerinizi gelecek nesillere taşıyabilirsiniz.

Bu uygulama aynı zamanda Sim'lerle sosyalleşme, ödüller kazanma ve romantik ilişkiler kurma imkanı da sunar. Parti verip katılarak Sim'lerinizi diğer insanlarla tanıştırabilir ve hatta diğer kullanıcıların Sim'leriyle birlikte eve çıkabilirsiniz.

Bazı önemli tüketici bilgileri de bu uygulamanın tanıtımında belirtilmiştir. Uygulama içinde bazı görsellerin uygulama içi satın alım içerebileceği, internet bağlantısı gerektirdiği ve oyun içi reklamlar içerebileceği belirtilmiştir. Ayrıca 13 yaş üstü kullanıcılar için tasarlandığı ve Google Play Oyun Hizmetlerini kullandığı da belirtilmiştir. Bu uygulamayı kullanarak tüm oyun güncellemelerinin ve yükseltmelerinin cihazınıza yüklenebileceğinin altı çizilmiştir. Eğer güncellemeleri kapatırsanız, uygulamanızın bazı özelliklerini kullanamayabileceğiniz belirtilmiştir. Kişisel verilerinizin kullanımı ve gizlilik konularında daha detaylı bilgi için kullanıcı sözleşmesi ve gizlilik politikası bölümlerine başvurulması gerektiği vurgulanmıştır. Bu uygulamayı kaldırarak veya devre dışı bırakarak kullanıcıların iznini geri çekebileceği ve yardım alabilecekleri de belirtilmiştir.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.