header
QR Kod
TrueConf Görüntülü Araması

TrueConf Görüntülü Araması

geliştirici Secure meetings UAB
(0 İncelemeler) Şubat 11, 2024
TrueConf Görüntülü Araması TrueConf Görüntülü Araması TrueConf Görüntülü Araması TrueConf Görüntülü Araması TrueConf Görüntülü Araması TrueConf Görüntülü Araması

En Son Versiyon

Güncelle
Şubat 11, 2024
Geliştirici
Secure meetings UAB
Kategoriler
İletişim
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.trueconf.videochat
Şimdi İndir

TrueConf Görüntülü Araması Hakkında Daha Fazla

Ücretsiz görüntülü konferans ve görüntülü arama uygulaması. 120'ye kadar kullanıcıyla çok taraflı görüntülü konferanslar oluşturun ve bu konferanslara katılın. Android, iOS, macOS ve Windows'taki kişilerinizi görüntülü arayın.

Uygulamamız, telefonda görüşmeler yaparken daha az para ödeyebilmeniz için görüntülü konferans özelliği sunar. Bu sayede arkadaşlarınızla iletişimi koparmadan, her yerde ve her zaman ücretsiz bir şekilde görüşebilirsiniz. Uygulama, Google, Facebook, Twitter ve diğer sosyal medya hesaplarınızla da kolayca senkronize olabilir, böylece iletişimi sadece birkaç dokunuşla sağlayabilirsiniz. PRO hesaplar ve şirket TrueConf Server'larıyla 120 kullanıcılık görüntülü konferanslar düzenleyebilir, görüntülü arama ve konferanslarda sohbet edebilirsiniz.

Uygulama, 3G, 4G ve Wi-Fi ağlarını kullanarak görüntülü iletişim imkanı sunar, bu sayede istediğiniz her yerden iletişime geçebilirsiniz. İnternete yeniden bağlandıktan sonra bile gönderilmeyen metin mesajlarının teslimini sağlar ve ücretsiz anında mesajlaşma özelliğiyle de iletişim kolaylığı sağlar. TrueConf Adres Defteri ile Facebook kişilerinize otomatik senkronizasyon özelliği de uygulamanın kullanışlı özelliklerinden biridir.

Uygulamanın arayüzü, yatay ve dikey düzeni destekleyen kullanışlı bir yapıya sahiptir. Arka kamera için arka ışık özelliği, karanlık ortamlarda bile kaliteli ve net görüntülü aramalar yapmanızı sağlar. Ayrıca, TrueConf Server özelliği sayesinde şirketlerin kullanımına da açıktır.

Uygulamanın yararlı ipuçlarında, telefon ya da tablet bilgisayarınızın performansını değerlendirebilir, bağlantı stabilitesini geliştirmek için bant genişliğini ayarlayabilirsiniz. Wi-Fi kullanıyorsanız, modem router'ınızı boş bir kanala yapılandırarak görüntülü arama kalitesini artırabilirsiniz. Çok yavaş bir internetiniz varsa, videoyu kapatıp uygulamayı sadece telefon gibi kullanabilirsiniz. Anti titreşim filtresi özelliği, kamera titreşimini bastırarak daha net görüntülü aramalar yapmanızı sağlar.

Uygulamanın daha güncel versiyonlarını edinmek için beta test topluluğuna katılabilirsiniz. Ayrıca, mobile@trueconf.com adresinden veya support@trueconf.com TrueConf kimliğinden uygulama hakkında daha fazla bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.

Uygulama hakkında daha fazla bilgi için https://trueconf.com adresini ziyaret edebilir, bizi Facebook ve Twitter'da takip edebilirsiniz. Bu sayede uygulamanın özelliklerinden daha iyi bir şekilde yararlanabilir ve iletişiminizi kolaylaştırabilirsiniz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.