header
QR Kod
TRT Tel Ali

TRT Tel Ali

1.2.1 geliştirici Türkiye Radyo ve Televizyon Kurumu
(0 İncelemeler) Haziran 05, 2024
TRT Tel Ali TRT Tel Ali TRT Tel Ali TRT Tel Ali TRT Tel Ali TRT Tel Ali

En Son Versiyon

Versiyon
1.2.1
Güncelle
Haziran 05, 2024
Geliştirici
Türkiye Radyo ve Televizyon Kurumu
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.trtcocuk.telali
Şimdi İndir

TRT Tel Ali Hakkında Daha Fazla

TRT Çocuk'un sevilen çocuk bilgi yarışması TEL ALİ artık parmaklarınızın ucunda.

TEL ALİ, çocukların kelime ve anlam bilgisini geliştirmelerine yardımcı olmak ve kültürel değerleri öğrenmelerini desteklemek amacıyla tasarlanmış bir oyundur. Çocuklar, oyun sırasında verilen ipuçlarını takip ederek sorulara doğru yanıtlar vererek TEL ALİ'nin denize düşmeden karşı kıyıya geçmesine yardımcı olurlar. Ayrıca, saklı kelimeleri bulup kelime haznelerini genişletirler. Bu sayede, çocuklar hem eğlenir hem de öğrenirler.

Oyun, 6 yaş ve üzeri çocuklar için tasarlanmıştır. Eğlenceli ve eğitici oyunlar içerir ve çocukların kelime haznelerini genişletmelerine ve anlam bilgisi kazanmalarına yardımcı olur. Oyun, çocuk psikologları ve öğretmenler ile birlikte geliştirilmiştir ve çocukların muhakeme ve analitik düşünme becerilerini geliştirmeye yöneliktir. Ekranlar ise çocuklara uygun bir şekilde tasarlanmıştır ve oyun reklamsızdır.

TEL ALİ, çocuklara görsel dikkat, işitsel dikkat, hafıza, akıl yürütme, kelime haznesi ve anlam bilgisi gibi birçok kazanım sağlar. Ayrıca, aileler için de tasarlanmıştır ve çocuklar ile birlikte kaliteli, eğlenceli ve eğitici zaman geçirmek için tavsiye edilir. Bu sayede, çocuklar oyunu daha fazla keyif alır ve öğrenme deneyimleri daha verimli hale gelir.

Uygulama, çocukların güvenliği ve gizliliği konusunda da önemli adımlar atmıştır. Reklam veya sosyal medya mecralarına yönlendirme yapılmamaktadır ve kişisel verilerin güvenliği konusunda titizlikle çalışılmaktadır. Bu sayede, aileler çocuklarının güvenli bir şekilde oyun oynamasını sağlayabilirler.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.