header
QR Kod
TRT Rüzgar Gülü

TRT Rüzgar Gülü

1.3.1 geliştirici Türkiye Radyo ve Televizyon Kurumu
(0 İncelemeler) Nisan 23, 2024
TRT Rüzgar Gülü TRT Rüzgar Gülü TRT Rüzgar Gülü TRT Rüzgar Gülü TRT Rüzgar Gülü TRT Rüzgar Gülü

En Son Versiyon

Versiyon
1.3.1
Güncelle
Nisan 23, 2024
Geliştirici
Türkiye Radyo ve Televizyon Kurumu
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.trtcocuk.ruzgargulu
Şimdi İndir

TRT Rüzgar Gülü Hakkında Daha Fazla

Rüzgar Gülü'nde hem kendinizi test edebilir hem de ilginç ve yeni bilgiler öğrenebilirsiniz. Yüzlerce sorudan oluşan Rüzgar Gülü, edebiyattan coğrafyaya, tarihten genel kültüre, onlarca farklı konuyu içeriyor. En iyi ben bilirim diyorsan, haydi durma yarışalım! Rüzgar Gülü ile ister zamana karşı yarış, ister meydan oku. Rüzgar Gülü’nü indir, eğlenmenin ve öğrenmenin tadını çıkar.

Açıklama: Bu uygulama, 8 yaş ve üzeri çocuklar için tasarlanmış eğlenceli ve eğitici bir oyun platformudur. Yüzlerce farklı soru ve konu ile çocuklar sıkılmadan oynayabilir ve yeni bilgiler öğrenebilirler. Aynı zamanda bildiklerini pekiştirip kendilerini test edebilirler. Uygulama, çocuk psikologları ve öğretmenler ile birlikte geliştirilmiştir ve çocukların kolayca oynayabilecekleri şekilde tasarlanmıştır. Reklamsız ve güvenli içerik sunar.

Çocuklar için Rüzgar Gülü, ailelerin birlikte kaliteli zaman geçirmelerini sağlamayı hedefler. Bu nedenle, çocuklarla birlikte oynaması tavsiye edilir. Böylece çocuğunuz uygulamadan maksimum fayda ve eğlence sağlayabilir. Yeni oyunlarla ilgili duyurular için Facebook sayfalarını takip edebilirsiniz.

Gizlilik politikası, kullanıcıların ve çocukların kişisel verilerinin güvenliğini önemseyen bir yaklaşımla tasarlanmıştır. Uygulama, kullanıcıların kişisel bilgilerini toplamaz veya paylaşmaz. Aynı zamanda herhangi bir reklam veya yönlendirme içermez. Uygulama içinde çocukların yarattığı herhangi bir şey, kullanıcılar seçmedikçe uygulama dışında paylaşılmaz. Destekleriniz için teşekkür ederiz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.