header
QR Kod
TRT Çocuk Oyun Dünyası

TRT Çocuk Oyun Dünyası

1.0.7 geliştirici Türkiye Radyo ve Televizyon Kurumu
(0 İncelemeler) Nisan 13, 2024
TRT Çocuk Oyun Dünyası TRT Çocuk Oyun Dünyası TRT Çocuk Oyun Dünyası TRT Çocuk Oyun Dünyası TRT Çocuk Oyun Dünyası TRT Çocuk Oyun Dünyası

En Son Versiyon

Versiyon
1.0.7
Güncelle
Nisan 13, 2024
Geliştirici
Türkiye Radyo ve Televizyon Kurumu
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.trtcocuk.gameworldapp
Şimdi İndir

TRT Çocuk Oyun Dünyası Hakkında Daha Fazla

Farklı oyunlarla dolu eğlence merkezini keşfet, heyecan verici oyunları oynadıkça büyüyen kasabanı istediğin gibi inşa et. İlerledikçe bulutların arkasında gizli bölgeler açılsın, kendi dünyanı oluştur.

TRT Çocuk Oyun Dünyası, çocukların hayal güçlerini desteklemek ve eğlenceli bir oyun deneyimi yaşatmak amacıyla hazırlanmış bir uygulamadır. Uygulama içinde birçok farklı bölgede bulunan ve eğlenceli oyunlar ve sürprizlerle dolu olan bir kasabayı yönetmeye başlayabilirsiniz. Karakterler ve araçlar seçerek kasabanızı geliştirin ve yönetin. Kasabanızı düzenlerken doğal yaşam alanları olan deniz, dağlar, göller ve ağaçlarla karşılaşacak ve onları keşfedeceksiniz. Uygulama içinde bulunan eğlenceli ve eğitici oyunlar sayesinde çocuklar için hem eğlenip hem de öğrenebilecekleri bir ortam yaratılmıştır. Oyunlar çocukların bilişsel, duygusal ve sosyal gelişimlerine katkıda bulunur ve dikkat, akıl yürütme ve el-göz koordinasyonu gibi becerilerini geliştirir. Ayrıca uygulama içinde bulunan ebeveyn paneli sayesinde çocuğunuzun ilgi alanları hakkında bilgi sahibi olabilir ve uygulama kullanım istatistiklerine erişebilirsiniz. TRT Çocuk Oyun Dünyası, reklamsız ve ücretsiz bir uygulamadır ve çocuklar için güvenli bir ortam sunar. Gizlilik politikası gereği çocukların kişisel verileri toplanmaz veya üçüncü şahıslarla paylaşılmaz. Uygulama içinde reklam veya yönlendirme yapılmaz ve çocuğunuzun aktiviteleri uygulama dışında paylaşılmaz. TRT Çocuk, hayal gücünü destekleyen, eğlenceli ve eğitici oyunlar sunan bir platformdur. Uygulama içindeki oyunlar sayesinde çocuklar keyifli vakit geçirirken aynı zamanda öğrenebilirler. Uygulama hakkında daha fazla bilgiye TRT resmi internet sitesinden ulaşabilirsiniz. İletişim için ise trtcocukoyundunyasi@trt.net.tr adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.