header
QR Kod
TRT Bilgi Adası

TRT Bilgi Adası

1.2.1 geliştirici Türkiye Radyo ve Televizyon Kurumu
(0 İncelemeler) Mayıs 29, 2024
TRT Bilgi Adası TRT Bilgi Adası TRT Bilgi Adası TRT Bilgi Adası TRT Bilgi Adası TRT Bilgi Adası

En Son Versiyon

Versiyon
1.2.1
Güncelle
Mayıs 29, 2024
Geliştirici
Türkiye Radyo ve Televizyon Kurumu
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.trtcocuk.bilgiadasi
Şimdi İndir

TRT Bilgi Adası Hakkında Daha Fazla

Meraklı, mucit, maceracı, akıl küpü…

Bu uygulama, çocuklar için eğlenceli ve heyecanlı bir bilgi yarışması olan Bilgi Adası'nı sunmaktadır. Oyun, sürükleyici bir konsept ile birlikte yüzlerce soru ve oyun içi sürprizler içermektedir ve tamamen çocuklara özeldir. Bu uygulama, TRT Çocuk'un sevilen kahramanlarını içerdiği için çocuklar için oldukça ilgi çekicidir. Edebiyattan tarihe, biyolojiden matematiğe kadar birçok farklı alandan eğlenceli sorular içermesi sayesinde çocuklar, oyun sırasında yeni bilgiler öğrenirler.

Bilgi Adası, 4 yaş ve üzeri çocuklar için tasarlanmıştır ve görsel hafızayı destekleyerek çocukların öğrenme sürecine katkıda bulunur. Oyun, resimli, resimsiz, 2 veya 4 seçenekli farklı soru tipleri ile çocuklara uygun bir şekilde tasarlanmıştır ve çocuk psikologları ve öğretmenler ile birlikte geliştirilmiştir. Ayrıca, reklamsız ve güvenli bir içerik sunarak ailelerin endişe duymadan çocuklarının oyuna erişmesini sağlar.

Bilgi Adası, çocukların aileleriyle birlikte kaliteli, eğlenceli ve eğitici zaman geçirmelerini sağlamak amacıyla tasarlanmıştır. Bu nedenle, çocuklarla birlikte oynamak tavsiye edilir ve bu şekilde çocukların oyundan maksimum fayda sağlamaları ve eğlenmeleri sağlanır. Ayrıca, uygulamanın yeni oyunlarla ilgili duyuruları için TRT Çocuk'un Facebook sayfası takip edilebilir.

Uygulamanın gizlilik politikası, kullanıcıların kişisel verilerinin güvenliğini ön planda tutmaktadır. Uygulamanın hiçbir kısmında reklam veya yönlendirme yapılmamaktadır ve çocukların uygulama içinde yarattığı bir şey, onlar ya da aileleri tarafından seçilmedikçe uygulama dışında paylaşılmamaktadır. Daha detaylı bilgi için TRT Çocuk'un resmi internet sitesinde yer alan gizlilik politikasına göz atılabilir.

Bilgi Adası, çocukların eğlenirken öğrenmelerini sağlayan ve aynı zamanda ailelerin de kaliteli zaman geçirmelerine olanak tanıyan bir uygulamadır. Bu uygulama, çocukların yeni bilgiler öğrenmesine ve görsel hafızalarını desteklemesine yardımcı olurken, aynı zamanda güvenli bir ortamda eğlenmelerini sağlar. Ailelerin de çocuklarıyla birlikte oynayarak eğlenmelerine imkan tanıyarak, aileler ve çocuklar arasındaki bağı güçlendirir.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.