header
QR Kod
TRT Bil Bakalım

TRT Bil Bakalım

2.85 geliştirici Türkiye Radyo ve Televizyon Kurumu
(0 İncelemeler) Nisan 12, 2024
TRT Bil Bakalım TRT Bil Bakalım TRT Bil Bakalım TRT Bil Bakalım TRT Bil Bakalım TRT Bil Bakalım

En Son Versiyon

Versiyon
2.85
Güncelle
Nisan 12, 2024
Geliştirici
Türkiye Radyo ve Televizyon Kurumu
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.trt.bilbakalim
Şimdi İndir

TRT Bil Bakalım Hakkında Daha Fazla

Eğlence ve rekabetin bir arada olduğu bilgi yarışması ile genel kültür, spor, bilim, tarih, coğrafya, sanat ve sinema gibi hayatın her alanına dair sorularla kendini test edebileceğin, eğlence dolu, güncel, eğitici ve öğretici içerikler seninle! Üstelik reklamsız ve ücretsiz!

TRT Bil Bakalım, hem bireysel hem de özel odalarda arkadaşlarınla yarışabileceğin bir bilgi yarışması uygulamasıdır. Çoklu oda oluşturma özelliği sayesinde, Türkiye ve dünyanın farklı bölgelerinden rakipler bulabilir ve yarışabilirsin. Zeka soruları, binlerce farklı soru ile bilgini test etmeni sağlayarak yeni ilgi alanları keşfetmeni, Türkçe kelime dağarcığını zenginleştirmeni ve pek çok alanda bilgi edinmeni sağlar. Kaliteli güncel içeriklerden oluşan etkinlikler sayesinde devamlı yenilenen ücretsiz sorular ve detaylı kategoriler keşfedebilirsin.

TRT Bil Bakalım unvan sistemi sayesinde, yarışmalarda başarılı olup çeşitli unvanlar kazanabilirsin. Usta, şampiyon, araştırmacı, aydın, entelektüel, tarihçi, okur, sanatçı gibi onlarca unvandan birini elde etmek için yapman gereken tek şey, sorulara doğru cevap vermek!

Zamanla rekabet etmenin yanı sıra, sıralamada ismini duyurup diğer oyuncuları geride bırakmak için yarışmalara katılabilirsin. Her kategori için ayrı bir sıralama ve bir liderlik tablosu bulunmaktadır. Türkiye ve dünyadan rakiplerini geride bırakarak adını birinci sıraya yazdırabilirsin.

Karakterini özelleştirme özelliği sayesinde, elde ettiğin yeni eşyalarla karakterini güçlendirebilir ve kişiselleştirebilirsin. Kâşif, fanatik veya Osmanlı vakanüvisti gibi farklı karakterler arasından seçim yapabilirsin.

Reklamsız ve ücretsiz olan TRT Bil Bakalım, güncel içerikleriyle her gün değişen, kısa süreli ve hızlı sorular sunmaktadır. Matematikten uzaya, Türkçeden Osmanlı padişahlarına kadar çeşitli kategorilerde zeka sorularıyla karşılaşabilirsin. Ayrıca, jokerler, günlük ödüller, can ve altınlar gibi özellikler sayesinde oyunu daha eğlenceli hale getirebilirsin.

Her gün güncellenen soru bankası sayesinde hiç duymadığın konularda yeni bilgiler öğrenebilir, kelime dağarcığınızı zenginleştirebilirsin. TRT Bil Bakalım ayrıca, İngilizce, Arapça, Almanca, İspanyolca ve Fransızca gibi farklı dillerde de sorular sunmaktadır. Bu sayede, dil öğrenmek veya sınavlara hazırlanmak için de uygulamayı kullanabilirsin.

TRT Bil Bakalım, çocuklardan yetişkinlere kadar her yaşa hitap eden bir zeka oyunudur. Okul derslerine yardımcı olacak eğlenceli zeka soruları, matematik, fen bilimleri, edebiyat, felsefe ve sanat gibi çeşitli kategorilerde sunulmaktadır. Ayrıca, sosyal medya hesaplarımızdan da birbirinden eğlenceli ve faydalı genel kültür içeriklerine ulaşabilirsin.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.