header
QR Kod
Trovo

Trovo

2.40.0.218 geliştirici TLIVE PTE LTD
(0 İncelemeler) Mart 11, 2024
Trovo Trovo Trovo Trovo Trovo Trovo

En Son Versiyon

Versiyon
2.40.0.218
Güncelle
Mart 11, 2024
Geliştirici
TLIVE PTE LTD
Kategoriler
Eğlence
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.tlive.madcat
Şimdi İndir

Trovo Hakkında Daha Fazla

- Bulunmanı sağla ve kendin için daha fazla bul.

Trovo, hedef kitlenizi rahatça bulmanızı sağlamak için tasarlanmış bir uygulamadır. Boost Roketi ile ön sayfada öne çıkabilir, Vibetags ile trend olan konuları kontrol edebilir ve mobil canlı yayın araçlarıyla istediğiniz zaman ve yerde içeriklerinizi paylaşabilirsiniz. Bu sayede, tamamen yeni bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Trovo, canlı yayınlara yeni bir boyut getirmektedir. Mücevher kazanma, puan toplama, büyü alma ve Hazine Kutusu kazanma gibi aktivitelerle etkileşiminizi arttırabilirsiniz. Ayrıca, sohbet odası ve abone avantajları sayesinde, yayın ve görüntüleme deneyiminizi çevrim içi ve çevrim dışı olarak zenginleştirebilirsiniz.

Trovo'da herkes birlikte bir topluluk oluşturmaktadır. Discord, Yuvarlak Ürün Masası toplantıları ve Geliştirici Köşesi Yayını etkinlikleri ile herkesin katılabileceği ortamlar sunulmaktadır. Birlikte olmak her zaman daha iyidir ve Trovo da bunun farkındadır.

Trovo, yayıncıları her aşamada desteklemektedir. Yeni Yayıncı Tümleşik Programı ve Seviye Atlama ve Ortaklık Programı ile yayınınızı hızlandırabilir ve başarılı bir yayıncı olabilirsiniz. Ayrıca, topluluğun geri bildirimlerini dinleyerek, platformu şekillendirmeye yardımcı olabilir ve birlikte Trovo'yu daha da çok daha iyi bir hale getirebilirsiniz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.