header
QR Kod
TRIVIA STAR Quiz Games Offline

TRIVIA STAR Quiz Games Offline

1.282 geliştirici Super Lucky Games LLC
(0 İncelemeler) Mayıs 21, 2024
TRIVIA STAR Quiz Games Offline TRIVIA STAR Quiz Games Offline TRIVIA STAR Quiz Games Offline TRIVIA STAR Quiz Games Offline TRIVIA STAR Quiz Games Offline TRIVIA STAR Quiz Games Offline

En Son Versiyon

Versiyon
1.282
Güncelle
Mayıs 21, 2024
Geliştirici
Super Lucky Games LLC
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.trivia.star.android
Şimdi İndir

TRIVIA STAR Quiz Games Offline Hakkında Daha Fazla

DOWNLOAD the best trivia games FREE!

Trivia Star, yarışmaları ve bilgi yarışması sevenler için heyecan verici bir ücretsiz trivia oyununa sahiptir! Trivia Star, kolay bir ücretsiz trivia oyunu olarak başlar ve seviye atladıkça zorlaşır! Bu oyun zorlu trivia oyunlarına hazırlanmak için mükemmel bir fırsattır. Oyunun keyfini çıkarın ve zorlu trivia oyunu oynayarak beyninizi eğitin!

- Ücretsiz trivia oyunlarında bağımlılık yaratan sorularla beyninizi eğitin! - Zamanla yarışın ve çoktan seçmeli soruları cevaplayın! - Genel kültür, yiyecek, ünlüler, hayvanlar, spor, müzik, film, TV programları, markalar, bilim ve daha fazlası dahil olmak üzere 60'tan fazla kategori arasından seçim yapın! - Cevabı bulamıyor musunuz? Bir ipucu almak ve seviyeyi geçmek için jetonlar kullanın!

ÖZELLİKLER: - Günlük ücretsiz ipucu için bonus jetonlar! - Çoktan seçmeli bilgi yarışması soruları için onlarca trivia kategorisi! - Ücretsiz quiz oyunlarının 1000'den fazla seviyesi! - 10.000'den fazla bilgi yarışması sorusunu cevaplayın! - Oynaması kolay ve zorluk seviyesi arttıkça mükemmel bir beyni eğitim oyunu! - Ücretsiz trivia oyunlarını çevrimdışı veya çevrimiçi oynayın - her zaman ve her yerde. - Tek oyunculu modda ücretsiz trivia oyunları için, ücretsiz quiz oyunları için Trivia Star'ı indirin!

Trivia Star, en iyi trivia oyunu uygulamaları, quiz ve trivia oyunu hayranları için ve daha fazlası için Trivia Star'ı indirin! Trivia oyunları şimdi Trivia Star'da oynayın - çok bağımlılık yapıcı bir oyun!

Bu trivia oyunundaki ödüller gerçek dünya para veya ödüllerle değiştirilemez. Android için bu ücretsiz trivia ve quiz oyunlarında bir sorun yaşıyor musunuz? Anında destek için support@superfree.com adresinden bize ulaşın. Teşekkürler!

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.