header
QR Kod
Trivia Crack Premium

Trivia Crack Premium

3.259.2 geliştirici etermax
(0 İncelemeler) Nisan 08, 2024
Trivia Crack Premium Trivia Crack Premium Trivia Crack Premium Trivia Crack Premium Trivia Crack Premium Trivia Crack Premium

En Son Versiyon

Versiyon
3.259.2
Güncelle
Nisan 08, 2024
Geliştirici
etermax
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
₺399,99
Paket Adı
com.etermax.preguntados.pro
Şimdi İndir

Trivia Crack Premium Hakkında Daha Fazla

Bırak da Willy çemberi arkadaşça çevirerek altı farklı katagoriden birini seçsin. Altı tacı kazanan sen ol ama yine de rövanş için dikkatli ol!

Bu uygulama, yüzlerce hatta binlerce heyecanlı soru içermektedir. Fabrikada kendine ait sorular yaratabilir ve 20'nin üzerinde dil seçeneği arasından seçim yapabilirsin. Rakiplerinle iletişim kurabilir ve sohbet edebilirsin. Ayrıca biriktirilebilir koleksiyon kartları da kazanabilirsin. Bu uygulama ile eğlenirken yeni şeyler öğrenebilir ve ne kadar akıllı olduğunu kanıtlayabilirsin. Hatta anneni bile gururlandırabilirsin.

Bu oyun fazlasıyla eğlenceli olduğu için dikkatli olmalısın. Eğer bilgilerinde olağandışı bir artış fark edersen, profesyonel yardım alman gerekebilir. Daha fazla bilgi için www.triviacrack.com sitesini ziyaret edebilirsin.

Herhangi bir sorun, endişe veya problemle karşılaşırsan, bu uygulamanın destek ekibine support.etermax.com adresinden ulaşabilirsin. Ayrıca sosyal medya hesaplarımızı takip ederek de bize bağlı kalabilirsin.

Bizi Facebook ve Instagram üzerinden takip edebilir, Twitter hesabımızdan bize ulaşabilir ve YouTube ve Google+ sayfalarımıza abone olarak yeni içeriklerimizden haberdar olabilirsin.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.