header
QR Kod
TOTP Authenticator – 2FA Cloud

TOTP Authenticator – 2FA Cloud

geliştirici BinaryBoot
(0 İncelemeler) Mayıs 16, 2024
TOTP Authenticator – 2FA Cloud TOTP Authenticator – 2FA Cloud TOTP Authenticator – 2FA Cloud TOTP Authenticator – 2FA Cloud TOTP Authenticator – 2FA Cloud TOTP Authenticator – 2FA Cloud

En Son Versiyon

Güncelle
Mayıs 16, 2024
Geliştirici
BinaryBoot
Kategoriler
Araçlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.authenticator.authservice2
Şimdi İndir

TOTP Authenticator – 2FA Cloud Hakkında Daha Fazla

TOTP Authenticator allows you to quickly and easily protect your accounts by adding 2-factor authentication (2FA). The app brings together best in class security practices and seamless user experience together.

Bu uygulama, cihazınızda bir kez kullanılan belirteçler oluşturur ve parolanızla birleştirilerek kullanılır. Bu, hesaplarınızı hackerlardan koruyarak güvenliğinizi sağlamlaştırır. Sadece sağlayıcınızın hesap ayarlarında iki faktörlü kimlik doğrulamayı etkinleştirin, sağlanan QR kodunu tarayın ve hazırsınız!

Cloud Sync (Premium)

Hesaplarınızı asla kaybetmeyin! Cloud Sync ile 2FA hesaplarınızı kendi Google Drive'ınıza kolayca yedekleyebilirsiniz. Bu, verilerinizin tam kontrolünü sağlarken etkili bir bulut yedekleme sunar. Cloud History özelliğini kullanarak, son değiştirilen verileri kolayca geri yükleyebilirsiniz.

Tarayıcı Eklentisi (Premium)

Masaüstünde 2FA artık hiç olmadığı kadar kolay! Tek bir dokunuşla, 2FA kodlarınızı masaüstü tarayıcınıza gönderin. Kodları tekrar elle girmenize gerek yok.

Karanlık Tema

Karanlık modu seviyor musunuz? Biz de seviyoruz! Uygulamada ve widget'ta kolayca arasında değiştirin. Sizin için daha fazla güç.

Etiketler Aracılığıyla Düzenleme

Dahili etiketlerle, birçok hesabı kolayca gruplayabilir ve yönetebilirsiniz. Dahili arama özelliği, herhangi bir hesabı saniyeler içinde bulmanıza yardımcı olur.

Çoklu Platform Desteği

TOTP Authenticator, Android ve iOS platformları arasında sorunsuz senkronize olur. Verilerinizi bir platformdan dışa aktarabilir ve diğer platformda içe aktarabilirsiniz.

Çoklu Cihaz Kullanımı

Bu 2FA uygulaması, hem bulut yedeklemeleri (Cloud Sync aracılığıyla) hem de çevrimdışı yedeklemeler oluşturmanızı sağlar. Daha sonra bu şifreli yedeklemeleri, TOTP Authenticator çalıştıran herhangi bir cihaza içe aktarabilirsiniz. Bu, 2 cihaz kullandığınız durumlarda veya telefonunuzu değiştirmeniz gerektiğinde son derece faydalıdır.

Kapsamlı Hesap Desteği

TOTP Authenticator, 6 haneli kod tabanlı 2FA sunan hizmetlerin çoğuyla çalışır. Eğer bir hizmet sizin için çalışmıyorsa, lütfen destek ekibimizle iletişime geçin.

Çoklu Dil Desteği

Uygulamayı kendi dilinizde daha sezgisel bir şekilde deneyimleyin. Uygulama, 7 popüler desteklenen dille birlikte gelir. Uygulamada dilinizi görmüyorsanız, bizimle iletişime geçin.

Çoklu Widget

TOTP Authenticator ile hızlı erişim için ana ekrana favori hesaplarınız için birden fazla widget ekleyebilirsiniz. Bu widget'lar, birden fazla düzenleme içerir, bu nedenle size en uygun olanı seçebilirsiniz.

Kişiselleştirme

Uygulama, hesaplarınıza benzersiz simgeler atamanıza olanak tanır, bunu sağlanan listeden seçerek veya yükleyerek yapabilirsiniz. Bu, hesaplarını

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.