header
QR Kod
Top Eleven: Futbol Menajeri

Top Eleven: Futbol Menajeri

24.28 geliştirici Nordeus
(0 İncelemeler) Mayıs 25, 2024
Top Eleven: Futbol Menajeri Top Eleven: Futbol Menajeri Top Eleven: Futbol Menajeri Top Eleven: Futbol Menajeri Top Eleven: Futbol Menajeri Top Eleven: Futbol Menajeri

En Son Versiyon

Versiyon
24.28
Güncelle
Mayıs 25, 2024
Geliştirici
Nordeus
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
eu.nordeus.topeleven.android
Şimdi İndir

Top Eleven: Futbol Menajeri Hakkında Daha Fazla

Top Eleven 2024, şimdiye kadarki en büyük 3D güncellemesiyle, süper şarjlı olarak karşında! Dünyanın #1 numaralı futbol menajeri olmaya hazır mısın?
.

Top Eleven 2024 3D, futbol maçlarında kulübünü yönetmenin en güzel hali. Sevilen 3D mobil futbol menajerlik oyununun son sürümü, Top Eleven maç deneyimine heyecan verici ve en çok istenen yenilikler getiriyor ve sahaya daha da yaklaştırıyor. Oyun Tarzlarına sahip oyuncular, yeni ve inanılmaz animasyonlarla benzersiz yeteneklerini sergiliyor. Gece sahneleri ve 3D tribünler, maç gününün heyecanını canlandırıyor. Yeni kamera açıları, güçlü futbol taktiklerini izlemene olanak sağlıyor. 2024'te tüm bunlar seni bekliyor!

Top Eleven, futbolun rekabet evrenini cebine getiriyor! Ödüllü ve #1 numaralı mobil futbol menajerlik oyunu Top Eleven, seni kendi futbol takımının başına getiriyor. Futbolun süper star oyuncularından oluşan bir takım kurmaktan kendi stadyumunu inşa etmeye, Top Eleven'da kulübün tamamen sana ait. Kuralları sen belirliyorsun!

Bu gerçek zamanlı futbol menajerlik oyununda, dünyanın her yerinden diğer futbol menajerleriyle karşı karşıya geliyorsun. Tıpkı efsaneler José Mourinho ve Xabi Alonso gibi, futbol hayallerini gerçeğe dökecek futbol yönetimi stratejileri kurabiliyorsun. Futbol kulübün üzerindeki etkin #1. günden beri hissediliyor! Efsanevi José Mourinho, kulübünü tüm hızıyla yönetebilmen için yanında olacak ve sana yardımcı olacak ipuçları gösterecek. Diğer futbol menajerleriyle rekabet ederek Açık Arttırmalarda en iyi oyuncularla sözleşme imzalayabilir ve "Sports FC" ile yetinmek yerine "World Champion FC" olabilirsin. Günlük 3D futbol oyunlarında zaferler getirecek dizilişleri ayarlayabilir ve takımını gerçek zamanlı 3D PVP fikstürlerinde yönetebilirsin. Kadronu büyük fikstürlere her an hazır ve nazır tutmak için eğitim alıştırmalarını belirleyebilir ve seçebilirsin. Dünya standartlarında 3D bir stadyum inşa etmeli ve binlerce futbol taraftarına ev sahipliği yapmalısın. Ayrıca, futbol kulübünün stilini konuşturmak için benzersiz formalar ve logolar toplamalısın.

Her bir inanılmaz Top Eleven 2024 futbol sezonunda tarih yaz. Yıldız bir futbol menajeri olarak, kupa dolabında yeni kupalara her zaman yer açabilirsin. Lig, Kupa, Şampiyonlar Ligi ve Süper Lig kupaları kazanabilirsin. Sürekli olarak düzenlenen yeni ve eğlenceli canlı etkinlikler sayesinde heyecan verici mücadelelerle ustalaşabilir ve muhteşem ödülleri kazanabilirsin. Özel Sponsor Battle Pass her sezon seni bekliyor ve heyecanı yüksek dönüm noktaları ve ödülleriyle dolu. Ayrıca, özel Lig turnuvalarında arkadaşlarınla karşı karşıya gelip kendi futbol kulübünü yönetebilir ve en yetenekli futbol menajeri olduğunu herkese kanıtlayabilirsin. Futbol Federasyonu üyeleriyle sohbet edebilir ve bir

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.