header
QR Kod
Tongo - İngilizce Öğren

Tongo - İngilizce Öğren

1.25.0 geliştirici Funplex Limited
(0 İncelemeler) Nisan 06, 2024
Tongo - İngilizce Öğren Tongo - İngilizce Öğren Tongo - İngilizce Öğren Tongo - İngilizce Öğren Tongo - İngilizce Öğren

En Son Versiyon

Versiyon
1.25.0
Güncelle
Nisan 06, 2024
Geliştirici
Funplex Limited
Kategoriler
Education
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
learn.english.lango
Şimdi İndir

Tongo - İngilizce Öğren Hakkında Daha Fazla

Cebinizde kişiselleştirilmiş bir öğretmen ile İngilizce öğrenin. Sözcük ve dilbilgisi becerilerinizi geliştirmek için konuşma 🗣️, okuma 📚, dinleme 🎧 ve yazma ✍️ alıştırmaları yapın.

Bu uygulama, öğrenmeye motive olmanızı sağlamak için kişiselleştirilmiş bir öğrenme planı sunar. Bu plan, size uygun olan konulara odaklanmanıza yardımcı olur. Ayrıca, kanıtlanmış bir daldırma yöntemi kullanılarak sezgisel bir şekilde öğrenmenizi sağlar. Dersleri indirerek çevrimdışı ortamda da kullanabilirsiniz.

Uygulama, dilbilgisi becerilerinizi geliştirmek için 100'den fazla İngilizce kitap ve makale sunar. Seviyenize uygun olan bir kitap seçerek hemen bilginizi genişletebilirsiniz. Bilmediğiniz bir kelimeyle karşılaştığınızda, üzerine dokunarak çevirisini görebilir, "öğrenilecekler" listenize ekleyebilir ve sonsuza dek ezberleyebilirsiniz.

Sadece günde 10 dakikanızı ayırarak, 40.000'den fazla İngilizce bilgi kartından oluşan bir seçim arasından öğrenmek istediğiniz kelimeleri seçebilir ve aralıklı tekrarlama yöntemiyle kolayca ezberleyebilirsiniz.

Uygulama, size uygun bir eğitim planı sunarak stresli programlara elveda demenizi sağlar. Ne zaman ve ne kadar eğitim almak istediğinizi bize söylediğinizde, size bildirimler göndererek sizi takipte tutarız.

Ayrıca, uygulama sayesinde bir daha asla bir kelimeyi unutmayacağınızdan emin olabilirsiniz. Sözcük İncelemesi özelliği, sözcükleri boş bırakmamanıza yardımcı olur. Bu sayede, sözcükleri yapışana kadar inceleme ve tekrar etme imkanı sağlar.

Başlangıç seviyesinden üst orta seviyeye kadar ilerlemenize yardımcı olan bu uygulama, sıfırdan öğrenmeye başlayanlar için de uzun bir aradan sonra tekrar İngilizce çalışmaya başlayanlar için de uygun bir seçenektir. Uygulama, seviyenizi belirlemenize ve size doğru yolda ilerlemeye yardımcı olur.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.