header
QR Kod
Tinder - flört ve arkadaşlık

Tinder - flört ve arkadaşlık

15.1.0 geliştirici Tinder
(0 İncelemeler) Şubat 22, 2024
Tinder - flört ve arkadaşlık Tinder - flört ve arkadaşlık Tinder - flört ve arkadaşlık Tinder - flört ve arkadaşlık Tinder - flört ve arkadaşlık

En Son Versiyon

Versiyon
15.1.0
Güncelle
Şubat 22, 2024
Geliştirici
Tinder
Kategoriler
Arkadaşlık
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.tinder
Şimdi İndir

Tinder - flört ve arkadaşlık Hakkında Daha Fazla

Bugüne kadar 70 milyardan fazla eşleşme sağlayan Tinder® dünyanın en iyi ücretsiz flört uygulaması ve yeni insanlarla tanışmak için en iyi yerdir. Gerçek aşkı mı arıyorsun? Yoksa açık bir ilişki mi? Sahaya çıkıp bir flört mü bulmak istiyorsun yoksa sadece arkadaş edinmek ve sohbet etmek m? Tinder ile dünyanın birçok farklı yerinde yaşayan insanlarla tanışabilir ve en iyi flört deneyimini keşfedebilirsin.

Heteroseksüel, gey, biseksüel veya diğerleri... Cinsel yönelimin ne olursa olsun, Tinder kim olduğunu ve ne istediğini bulmanı sağlar.

İlgi alanlarını paylaş ve sohbeti başlatıp aşk kıvılcımlarının uçuşmasını sağlamak için eşleşmelerin hakkında daha fazla bilgi edin.

Fotoğrafı Doğrulanmış Profiller: Çünkü kötü sürprizler yerine iyi sürprizlerle karşılaşmanı istiyoruz.

Görüntülü sohbet: Eşleşmenle aranızdaki kimyayı kontrol et ve evden çıkmadan randevuya çıkmanın keyfini çıkar!

Seyahat mı ediyorsun? Gittiğin yerdeki yerlilerle tanış ve dünyanın dört bir yanında yaşayan insanların oluşturduğu dev bir topluluğa katıl. New York'ta flört et, Miami'de yeni arkadaşlarla tanış veya Londra'da bir randevuya çık... Nereye gidersen git, biz hep yanında olacağız.

Kimileri bizim için "en güvenilir çöpçatanlık uygulaması" diyor. Kimileri ise bizi "dünyanın en popüler ücretsiz flört sitesi" olarak tanımlıyor. Uzun lafın kısası, çevrendeki insanlarla tanışmak istiyorsan, doğru adrestesin.

Eşleş, Sohbet Et ve Buluş. Sloganımız budur.

Tinder®'da yeni insanlar keşfetmek çok kolay ve eğlencelidir. Eşleşme potansiyelini artırmak için en iyi fotoğraflarınla ve kendinle ilgili ufak bir bilgiyle profilini öne çıkar. Bir kişiyi beğenmek için sağa ve pas geçmek için sola kaydır. Beğendiğin kişi de seni beğenirse, Eşleştiniz demektir! Kesinlikle zorlama yok: Eşleşme olması için her iki tarafın da birbirini beğenmesini gerektiren ikili tercih sistemini geliştirdik. Kaç tane flört uygulaması bunu söyleyebilir ki?

Hazır buradayken, sana Tinder Gold™ hayatını da biraz övelim. Bu üst düzey aboneliğimiz sayesinde Tinder'ın tüm ayrıcalıklı özelliklerinin keyfini çıkarabilirsin.

Gold Eşleşme, değerli zamanından tasarruf etmen için seni beğenmiş olan herkesi sana gösterir. İstediğin kadar kişiye onları ne kadar beğendiğini göstermeni sağlayan Sınırsız Beğeni hakkı. Geri Al, son kaydırmanı geri almanı sağlar. Passport ile dünyada istediğin yere git ve oradaki insanlarla online olarak tanış. Daha fazla dikkat çekmek için profilini 30 dakika boyunca ön plana çıkaran aylık Boost. Gerçekten çok beğendiğin kişilere göndermen için her gün 5 Super Like.

Tinder'ın tüm ayrıcalıklı özelliklerine erişmek mi istiyorsun? Potansiyel eşleşmelerde Beğenilerine öncelik vermek, eşleşmeden önce mesaj gönderebilmek ve çok daha fazlası için Tinder Platinum

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.