below header
QR Kod
Timo - Canlı Görüntülü Sohbet

Timo - Canlı Görüntülü Sohbet

1.2.1 geliştirici Hktk Studio
(0 İncelemeler) Şubat 28, 2024
Timo - Canlı Görüntülü Sohbet Timo - Canlı Görüntülü Sohbet Timo - Canlı Görüntülü Sohbet Timo - Canlı Görüntülü Sohbet Timo - Canlı Görüntülü Sohbet Timo - Canlı Görüntülü Sohbet

En Son Versiyon

Versiyon
1.2.1
Güncelle
Şubat 28, 2024
Geliştirici
Hktk Studio
Kategoriler
Sosyal
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.timo.hktk.videochat
Şimdi İndir

Timo - Canlı Görüntülü Sohbet Hakkında Daha Fazla

Timo, dünyanın her yerinden çeşitli insanlardan oluşan mutlu ve arkadaş canlısı bir topluluktur. Buradaki canlı görüntülü sohbet, yeni insanlarla tanışmanın ve arkadaş edinmenin modern ve modaya uygun yolu!

İlginç olan nedir? Bu uygulama gerçek insanlarla iletişim kurmayı ve dünya çapında yeni insanlarla tanışmayı kolaylaştırmayı amaçlamaktadır. Uygulama, açık ve arkadaş canlısı gerçek insanlarla doludur ve onlarla hemen görüntülü sohbet edebilirsiniz. Ayrıca ücretsiz gerçek zamanlı çeviri özelliği sayesinde yabancılarla da iletişim kurabilir ve hatta yabancı dil öğrenebilirsiniz. Uygulamanın en önemli özelliklerinden biri rastgele eşleştirme sistemidir. Bu sayede sosyal hayatınızı keşfedilmemiş ve heyecanlı tutabilirsiniz. Ayrıca gizlilik de büyük bir önem taşımaktadır ve tüm profiller uygulama tarafından gizlenip korunmaktadır. Uygulamayı kullanmaya başlamak için Apple kimliği, Facebook veya Google hesabınızla giriş yapabilirsiniz. Ardından temel profil bilgilerinizi tamamlayabilir ve fotoğraflarınızı ekleyebilirsiniz. Bu sayede başkalarının sizi daha kolay bulmasını sağlayabilirsiniz. Uygulamada rastgele eşleştirme özelliğini kullanarak yeni insanlarla tanışabilir ve hemen görüntülü sohbet edebilirsiniz. Eğer utangaçsanız, önce mesaj atmayı deneyebilir ve daha sonra görüntülü sohbete geçebilirsiniz. Uygulamaya katılmak ve dünya çapında yeni insanlarla tanışmak için hemen bize katılın! Ayrıca e-posta veya Facebook üzerinden bize ulaşabilirsiniz. TimoOfficialTeam@gmail.com adresinden e-posta gönderebilir veya @Timostudio adresinden Facebook üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.