header
QR Kod
Timbloader for Tumblr

Timbloader for Tumblr

1.6.1 geliştirici LiFish
(0 İncelemeler) Haziran 02, 2024
Timbloader for Tumblr Timbloader for Tumblr Timbloader for Tumblr Timbloader for Tumblr Timbloader for Tumblr Timbloader for Tumblr

En Son Versiyon

Versiyon
1.6.1
Güncelle
Haziran 02, 2024
Geliştirici
LiFish
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.tuangiao.tumblrdownloader
Şimdi İndir

Timbloader for Tumblr Hakkında Daha Fazla

With Timbloader, you can download everything on your Tumblr easier.

Bu uygulama, **resmi bir uygulama değildir**. Sadece kullanıcıların medyalarını kaydetmeleri için bir araçtır. Bu uygulamada görüntülenen tüm logo ve ticari markalar Tumblr'ın mülkiyetindedir.

Kullanımı kolaydır:

1- Resmi uygulamayı açın 2- Medya içeriğinin (fotoğraf/video/ses) altındaki paylaş/gönder düğmesine tıklayın 3- Listede Timbloader'ı seçin 4- Bilgilerin yüklenmesini bekleyin, indirme düğmesine tıklayın.

ANA SAYFA: http://www.tumbloader.net

Bu uygulama, kullanıcıların Tumblr'da paylaştıkları medyaları kaydetmelerine yardımcı olan bir araçtır. **Resmi bir uygulama değildir**, bu nedenle Tumblr ile herhangi bir bağlantısı yoktur. Bu uygulama, kullanıcıların medyalarını kaydetmelerine olanak tanıyan basit bir ara yüze sahiptir.

Uygulama, kullanıcıların resmi Tumblr uygulamasını kullanarak medya içeriklerini kaydetmelerini sağlar. Kullanıcılar, medyalarını kaydetmek için sadece resmi uygulamayı açıp, içeriğin altındaki paylaş/gönder düğmesine tıklayarak Timbloader'ı seçmeleri gerekmektedir. Bu sayede bilgiler yüklendikten sonra, kullanıcılar medyalarını kolayca indirebilirler.

Bu uygulamanın ana sayfası, kullanıcıların Timbloader'ı indirmelerine ve kullanmalarına olanak tanır. Kullanıcılar, ana sayfada uygulamanın özelliklerini ve nasıl kullanılacağını öğrenebilirler. Ayrıca, uygulamanın güncellemeleri ve haberleri de ana sayfada paylaşılmaktadır.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.