header
QR Kod
TikTok for Android TV

TikTok for Android TV

11.10.14 geliştirici TikTok Pte. Ltd.
(0 İncelemeler) Şubat 06, 2024
TikTok for Android TV TikTok for Android TV TikTok for Android TV TikTok for Android TV TikTok for Android TV TikTok for Android TV

En Son Versiyon

Versiyon
11.10.14
Güncelle
Şubat 06, 2024
Geliştirici
TikTok Pte. Ltd.
Kategoriler
Sosyal
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.tiktok.tv
Şimdi İndir

TikTok for Android TV Hakkında Daha Fazla

Grab your friends and experience TikTok like never before—on TV!

TikTok, kısa süreli videolarıyla eğlenceli, samimi ve yaratıcı bir içerik sunar. Ve şimdi, bu eğlenceli içeriği televizyonunuza getiriyoruz. TikTok'la tüm sınırları aşın ve sizi eğlendiren içeriklerle evinizin rahatlığında kalın.

Spor tutkunu, evcil hayvan meraklısı ya da sadece bir gülümseme arayan biri olun, TikTok'ta herkes için bir şeyler var. Sadece izleyin, beğendiğiniz şeylerle etkileşime girin, beğenmediğiniz şeyleri atlayın ve sizin için özel olarak hazırlanmış gibi hissedeceğiniz kısa videoların bitmeyen bir akışını bulun.

■ Kendinize özel olarak hazırlanmış sayısız video izleyin İzlediğiniz, beğendiğiniz ve paylaştığınız şeylere dayalı olarak kişiselleştirilmiş bir video akışı. TikTok, gününüzü aydınlatacak gerçek, ilginç ve eğlenceli videolar sunar.

■ Bir tıklama uzaklığında videoları keşfedin Komedi, Oyun, DIY, Yemek, Spor, Memler ve Evcil Hayvanlar'dan, Tuhaf bir Şekilde Tatmin Edici ve ASMR'ye kadar tüm türlerde videolar izleyin.

■ Dünya çapında bir yaratıcı topluluğu tarafından eğlenin ve ilham alın Milyonlarca yaratıcı TikTok'ta inanılmaz yeteneklerini ve günlük hayatlarını sergiliyor. Kendinizi ilham almaya bırakın.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.