below header
QR Kod
TikTok

TikTok

geliştirici TikTok Pte. Ltd.
(0 İncelemeler) Şubat 06, 2024
TikTok TikTok TikTok TikTok TikTok TikTok

En Son Versiyon

Güncelle
Şubat 06, 2024
Geliştirici
TikTok Pte. Ltd.
Kategoriler
Sosyal
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.zhiliaoapp.musically
Şimdi İndir

TikTok Hakkında Daha Fazla

TikTok küresel bir video topluluğudur. Bizler, harika kısa videoları rahatlıkla izlemeniz aynı zamanda eğlenceli ve unutulmaz anları yakalayarak kendi videolarınızı da oluşturmanız ve dünyayla paylaşabilmeniz için kolaylık sağlıyoruz . Videolarınıza, kendi özel efekt filtrelerimizle, eğlenceli etiketlerimiz, çıkartmalarımız ve daha bir sürü özelliklerimizle renk katabilirsiniz. Hayat çok hızlı ilerliyor bundan dolayı her saniyeyi göz önünde tutmalıyız.

TikTok, özel olarak seçilmiş milyonlarca videoyu izlemenizi sağlayan bir uygulamadır. Bu videolar, sizin izlediğiniz, beğendiğiniz ve paylaştığınız içeriklere göre belirlenen bir deneyim sunar. Bu sayede asla sıkılmayacağınız en alakalı, ilginç, eğlenceli, hızlı ve baş döndürücü videoları izleyebilirsiniz. Uygulama, size zevkinize uygun olarak videolar sunar.

TikTok, küresel fikir üreticilerinden oluşan bir topluluk tarafından kabul görmüş ve ilham almış milyonlarca üretici tarafından kullanılmaktadır. Bu üreticiler, inanılmaz yeteneklerini, değerli anlarını ve bilgilerini TikTok üzerinden sergilemektedirler.

Uygulama, videolarınıza ücretsiz olarak müzikler veya sesler eklemenize olanak sağlar. Milyonlarca ücretsiz müzik klibi ve ses kaydı arasından seçim yapabilir ve videolarınıza kolayca ekleyebilirsiniz. Pop, rock, rap, elektronik, R&B gibi birçok türdeki en popüler parçaların yanı sıra sizler için özel olarak seçilmiş müzik listeleri de bulunmaktadır.

Emoji etiketleri ve yüz filtreleri, videolarınıza ekstra bir dokunuş katarak onları daha eğlenceli hale getirmenize yardımcı olur. Yüzlerce ücretsiz emoji çıkartması ve yüz filtresi arasından seçim yapabilir ve videolarınızı daha ilgi çekici hale getirebilirsiniz.

Uygulamanın düzenleme araçları sayesinde videolarınızı kolayca kırpabilir, kesip birleştirebilir ve kopyalayabilirsiniz. Ayrıca video filtreleri de sürekli olarak yeni ve yaratıcı tasarımlarla güncellenmektedir. Bu sayede videolarınız daha profesyonel ve dikkat çekici görünebilir.

Dans, komedi, vlog, spor, DIY ve hayvan videoları gibi birçok kategori, TikTok üzerinde kullanılmaya hazır bir şekilde sizleri beklemektedir. Eğer herhangi bir geri bildiriminiz varsa, https://www.tiktok.com/legal/report/feedback adresinden bize ulaşabilir veya @tiktok kullanıcı adına tweet atabilirsiniz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.