below header
QR Kod
Tıkla Sohbet Et

Tıkla Sohbet Et

4.4 geliştirici TrianguloY
(0 İncelemeler) Mart 17, 2024
Tıkla Sohbet Et Tıkla Sohbet Et Tıkla Sohbet Et Tıkla Sohbet Et Tıkla Sohbet Et

En Son Versiyon

Versiyon
4.4
Güncelle
Mart 17, 2024
Geliştirici
TrianguloY
Kategoriler
Araçlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.trianguloy.openInWhatsapp
Şimdi İndir

Tıkla Sohbet Et Hakkında Daha Fazla

Sorumluluk reddi: Bu uygulama WhatsApp Inc.'e bağlı değildir veya WhatsApp Inc. tarafından desteklenmemiştir.

Bazı kullanıcıların uygulamayı iş amacıyla kullandıklarının farkındayım. Uygulamamın daha üretken olmanıza yardımcı olmasına sevindim, ancak ticari amaçlarla kullanıyorsanız beni desteklemeyi düşünün. Bu küçük kişisel projenin reklamsız ve satın almasız ücretsiz bir uygulama olarak kalmasını istiyorum. İlerleme ve güncellemeler sizden gelen tepkilere ve desteğe bağlı. Geliştirmeye yardımcı olmak için satın alabileceğiniz bir bağış sürümü var: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.trianguloy.openInWhatsapp.donation

Tarayıcınızda 'wa.me/123456789' bağlantısını açarak (istenen ülke kodu+numarayı kullanarak) önce kişilere kaydetmeden WhatsApp'ta herhangi bir numarayla sohbet açabileceğinizi biliyor muydunuz? Kaynak: https://faq.whatsapp.com/5913398998672934/

Başlangıçta bu bağlantı daha uzundu ve hatırlaması daha zordu, bu yüzden yardımcı olması için bu küçük uygulamayı yaptım.

O zamandan beri birden fazla işlevsellik ekledim (mesaj ekleme, bağlantı paylaşma, ülke kodları listesi, kısayol oluşturma, son ve sabitlenmiş kaydetme, eklentiyle son aramaları açma ve birkaç tane daha), ancak her zaman şu üç ilkeyle:

1) Uygulama boyutunu küçük tutuyorum. İlgisiz içerik, kitaplık ve işe yaramaz şeyler eklemiyorum. Şu anda boyutu 100KB=0.1MB civarındadır. Standart bir fotoğraftan daha az!

2) Mümkün olduğunca az izin kullanıyorum. Yalnızca create_shortcut (kısayol oluşturma) izni kullanılır. Başka bir şey kullanılmaz! (arama yok, depolama yok, internet yok).

3) Reklam yok. Reklamlardan nefret ederim. Asla reklam, reklam yazılımı, casus yazılım, kullanıcı izleme veya diğer kötü şeyler eklemeyeceğim.

WhatsApp'ta numaraları rehbere kaydetmeden açmanıza yardımcı olacak küçük bir araç istiyorsanız, deneyin. Verilerinizi Google'a gönderen bir uygulamayı tercih ederseniz, orada klonlar var.

Çeviri: Timofey Lisunov, Matheus Damacs, Yusuf Emen, Benjamin Yılmaz Çetiner, Richard Anderson (Hirai RCD), Aditya, Armand Secco, Yoni Cohen jonbir3, MageshBabu K (mage1k99), artmann (Dwi Legowo), Steven Felix, mezysinc, Thenur Mahesh Kannan, Faisal Aloufi, RaviDhoriya, Nathanaël Gagnepain, Hüseyin Filiz, OnnoV 'e teşekkürler!

Kullanılan İzinler: KISAYOL: Başlatıcıda kısayol oluşturmak için. -Başka hiçbir şey- (gerekli değiller)

<

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.