header
QR Kod
Tikko-Live Stream, Video Chat

Tikko-Live Stream, Video Chat

4.6.2.0 geliştirici yimeidevteam
(0 İncelemeler) Şubat 17, 2024
Tikko-Live Stream, Video Chat Tikko-Live Stream, Video Chat Tikko-Live Stream, Video Chat Tikko-Live Stream, Video Chat Tikko-Live Stream, Video Chat Tikko-Live Stream, Video Chat

En Son Versiyon

Versiyon
4.6.2.0
Güncelle
Şubat 17, 2024
Geliştirici
yimeidevteam
Kategoriler
Sosyal
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.dada.stable.forever
Şimdi İndir

Tikko-Live Stream, Video Chat Hakkında Daha Fazla

—Want to know friends from all over the world?

Tikko, farklı ülkelerden arkadaşlarla çevrimiçi sohbet etmek ister misin? Farklı ülkelerden kızların yeteneklerini izlemek ister misin? O zaman Tikko'ya gel! İsteklerini biliyoruz! İhtiyaçlarını biliyoruz! Bize katıl ve mutlu bir yolculuğa başla!

Tikko, 1'e 1 canlı video sohbeti, çevrimiçi canlı video, çok kişili sesli sohbet, gerçek zamanlı özel mesajlar ve daha fazlasını içeren birleştirilmiş bir sosyal uygulamadır. Burada dünya çapında arkadaşlar bulabilir ve anında onlarla sohbet edebilirsin.

VIDEO ARAMA VE SOHBET

Yabancılarla 1'e 1 video sohbeti. Arkadaşlarla yüz yüze etkileşim kurmak için özel video ve sesli sohbet özelliği. Ve dil engellerini ortadan kaldırmaya yardımcı olmak için gerçek zamanlı çeviriye sahibiz.

24/7 CANLI YAYIN

Canlı odada eğlenin. Dünya çapından kızlar canlı yayın odasında yarışıyor. Kimin kazanacağına sen karar veriyorsun.

PARTİ ODASI OYUNU

Aynı anda en fazla 6 arkadaşla video sohbeti yapabilirsin. Kendini özgürce gösterebilirsin çünkü sesli sohbet odalarını destekliyoruz. Endişelenmene gerek yok. Ayrıca arkadaşlarınla parti odalarında oyunlar oynayabilirsin.

Güvenli:

Gizliliğine çok önem veriyoruz. Gerekli verileri toplamayız. Ve tüm gizlilik verileri uygun bir şekilde saklanacak ve kullanılacaktır. Gizliliğin konusunda endişelenmenize gerek yok.

Abonelik Servisi Koşulları: · 1 ay için 9.99 USD olan Tikko VIP için isteğe bağlı abonelik ücreti. · Ödeme, satın alma onayı sırasında Google Play hesabınızdan tahsil edilecektir. · Aboneliğiniz, geçerli dönemin bitiminden en az 24 saat önce otomatik olarak yenilenir, yani otomatik yenileme kapatılmadığı sürece.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.