header
QR Kod
Tik Live - Canlı Yayın

Tik Live - Canlı Yayın

1.21.0.4 geliştirici Funplay Technology Pte. Ltd.
(0 İncelemeler) Mart 13, 2024
Tik Live - Canlı Yayın Tik Live - Canlı Yayın Tik Live - Canlı Yayın Tik Live - Canlı Yayın Tik Live - Canlı Yayın Tik Live - Canlı Yayın

En Son Versiyon

Versiyon
1.21.0.4
Güncelle
Mart 13, 2024
Geliştirici
Funplay Technology Pte. Ltd.
Kategoriler
Sosyal
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
sg.tt.live
Şimdi İndir

Tik Live - Canlı Yayın Hakkında Daha Fazla

Tik Live, insanların ünlü olabilecekleri ve para kazanabilecekleri, harika canlı yayınları izleyebilecekleri ve ilginç sohbet odalarına katılabilecekleri, hızla büyüyen bir canlı yayın uygulamasıdır.

Bu uygulama, kullanıcıların hayatlarını canlı yayınlayabildiği, yeteneklerini sergileyebildiği, hayranlar edinebileceği ve şöhret ve servet kazanabileceği bir platformdur. Söz konusu canlı yayınlar, şarkı söyleme, dans etme veya sohbet etme gibi çeşitli aktiviteleri içerebilir. Benzer uygulamalar olan Bigo live ve Tango live ile karşılaştırılabilir.

Kullanıcılar, canlı yayınlarında çeşitli filtreler, çıkartmalar ve maskeler kullanarak kendilerini daha iyi gösterebilirler. Bu da kullanıcıların özgüvenlerini artırmalarına yardımcı olur.

Tik Live'a katılarak can sıkıntısından kurtulmak mümkündür. Milyonlarca yetenekli yayıncı, dansçı ve şarkıcı tarafından sunulan 24 saatlik canlı yayınlar ve videolar, izleyicilere eğlenceli bir deneyim sunar. Bigo live ve Tango live ile benzer özelliklere sahiptir.

Tik Live, kullanıcıların dünyanın her yerinden arkadaşlar edinmelerine olanak tanır. İlginç insanlarla tanışabilir ve ortak ilgi alanlarınızı paylaşan kişiler bulabilirsiniz.

Bir görüntülü sohbet başlatmak veya bir sohbet odasına katılmak, Tik Live ile her zaman ve her yerde aileniz ve arkadaşlarınızla yakın olmanızı sağlar.

Burada, kullanıcılar sevdikleri oyunları yayınlayabilir veya favori oyuncularını takip edebilirler. Popüler oyunlar arasında PUBG, Free Fire ve Dota 2 gibi oyunlar bulunabilir. Bigo live ve Tango live ile benzer özelliklere sahiptir.

Yapılan performanslar, diğer sosyal medya platformlarında da paylaşılabilir. Böylece kullanıcıların sosyal medya takipçi sayıları artabilir.

Tik Live'ın kullanıcılarından geri bildirim almak için e-posta adresi verilir. Herhangi bir sorunuz veya geri bildiriminiz varsa, qwhu@foxmail.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Uygulamanın gizlilik politikası, kullanıcıların cihazlarının çalışma verilerinin güvenliğine büyük önem verildiğini vurgular. Gizlilik politikasına https://activity.linhty.xyz/live/about/policy-tik.html adresinden ulaşılabilir.

Artık beklemeye gerek yok! Tik Live'ı indirin ve yayın yapmaya, izlemeye ve sohbet etmeye hemen başlayın!

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.