header
QR Kod
Threema Work

Threema Work

5.2.3k geliştirici Threema GmbH
(0 İncelemeler) Şubat 18, 2024
Threema Work Threema Work Threema Work Threema Work Threema Work Threema Work

En Son Versiyon

Versiyon
5.2.3k
Güncelle
Şubat 18, 2024
Geliştirici
Threema GmbH
Kategoriler
İletişim
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
ch.threema.app.work
Şimdi İndir

Threema Work Hakkında Daha Fazla

Threema Work, şirketler ve kuruluşlar için son derece güvenli ve kullanması kolay bir mesajlaşma çözümüdür. Ticari sohbet uygulaması, anlık mesajlaşma yoluyla kurumsal iletişim için mükemmeldir ve ekipler arasında gizli bilgi değiş tokuşunu garanti eder. Threema Work, AB Genel Veri Koruması Düzenlemesi ile tam olarak uyumludur (GDPR) ve milyonlarca kullanıcının Threema ile ilgili takdir ettiği aynı yüksek seviyedeki gizlilik koruması, güvenlik ve kullanılabilirliği sunar. Tüm iletişim (grup sohbetleri, sesl, ve videolu aramalar, v.b. dahil) tam uçtan uca şifreleme sayesinde her zaman mümkün olan en iyi şekilde korunmaktadır.

Threema İş, güvenli mesajlaşma uygulamasıdır. Metin ve sesli mesajlar gönderilebilir, sesli ve videolu aramalar yapılabilir, dosyalar gönderilebilir ve fotoğraflar, videolar ve konumlar paylaşılabilir. Ayrıca ekip işbirliği için grup sohbetleri oluşturulabilir ve Threema Web sayesinde bilgisayarlar üzerinden de sohbet edilebilir.

Bunun yanı sıra, Threema İş'in özel özellikleri de bulunmaktadır. Anketler oluşturulabilir, bildirimler sadece çalışma saatleri sırasında alınabilir ve gizli sohbetler PIN ya da parmak iziyle şifre korumalı hale getirilebilir. QR kodlarıyla kişilerin kimlik doğrulaması yapılabilir ve mesajlara metin biçimlendirmesi eklenebilir. Dağıtım listeleri oluşturulabilir ve mesajlar alıntılanabilir. Ayrıca, gelen mesajlara "katılın" veya "katılmayın" seçeneği de bulunmaktadır.

Threema İş, telefon numarası ya da SIM kartı olmadan kullanılabilen ve tabletler ile akıllı saatlerle uyumlu olan bir uygulamadır. Kuruluşlarda kullanılmak üzere özel olarak tasarlanmıştır ve yönetim, kullanıcı yönetimi, uygulama dağıtımı ve ön yapılandırma konularında tüketici sürümüne göre birçok avantaj sunmaktadır. Yöneticiler, kullanıcıları ve kişi listelerini yönetebilir, yayın listeleri, gruplar ve botları merkezi olarak yönetebilir, uygulamayı kullanıcılar için ön yapılandırabilir ve uygulamanın kullanımına dair politikaları belirleyebilir. Ayrıca, personel değişikliklerinde kullanıcı kimliklerini ayırabilir veya iptal edebilir, şirketten ayrılan çalışanların gelecekteki sohbetlere erişimini engelleyebilir ve uygulamanın görünümünü özelleştirebilir. Threema İş'in tüm yaygın MDM/EMM sistemlerine kolayca entegre edilebilmesi de bir avantajdır.

Daha fazla bilgi için internet sitesine başvurulabilir. Özel kullanıcılar, Threema İş'in kurumsal kullanım için tasarlandığını ve standart sürümün kullanılması gerektiğini unutmamalıdır.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.