header
QR Kod
The Wheels On The Bus Musical

The Wheels On The Bus Musical

1.1.8 geliştirici TabTale
(0 İncelemeler) Mart 31, 2024
The Wheels On The Bus Musical The Wheels On The Bus Musical The Wheels On The Bus Musical The Wheels On The Bus Musical The Wheels On The Bus Musical The Wheels On The Bus Musical

En Son Versiyon

Versiyon
1.1.8
Güncelle
Mart 31, 2024
Geliştirici
TabTale
Kategoriler
Education
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.tabtale.wheelsonthebus
Şimdi İndir

The Wheels On The Bus Musical Hakkında Daha Fazla

This all-in-one, “Wheels on the Bus,” activity center is great for kids of all ages! Its filled with educational games and an activity for everyone! Wheel away as you sing through our many mini-games!

Bu uygulama, interaktif bir şekilde şarkı söylemenizi sağlar. Klasik şarkı "Wheels on the Bus"u izlerken bir animasyonlu, etkileşimli ve zengin bir şarkı ve dans deneyimi yaşayabilirsiniz.

Uygulama içerisinde "Wheels on the Bus"un boyama sayfası da bulunmaktadır. Bu sayfada, çeşitli ulaşım araçlarının farklı isimlerini öğrenebilirsiniz.

Bir başka özellik ise "Horn Piano"dur. Bu özellik sayesinde kendi "Wheels on the Bus" versiyonunuzu çalabilir ve kaydedebilirsiniz. Honk piano üzerinde bulunan 5 farklı boynuz seti ile şarkıyı çalabilirsiniz.

"Car Race" oyununda mutlu bir yarışın parçası olabilirsiniz. Renkli bir yarış pistinde, istediğiniz aracı seçerek yarışabilirsiniz. Arabanızı hızlandırmak için tıklama yapmanız yeterli olacaktır.

Uygulamanın bir diğer bölümü olan "Happy Bus Math" sayesinde sayı saymayı ve daha fazlasını öğrenebilirsiniz. Oyun içerisindeki olumlu geri bildirimler sayesinde öğrenmeniz ve gelişmeniz teşvik edilir.

"Tiny Train" bölümünde bir tren oyunuyla keyifli bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Trenin üzerindeki araçların isimlerini, seslerini ve sözcük dağarcığınızı öğrenebilirsiniz.

"Tap the Car" oyununda, araçların isimlerini öğrenmek için direksiyonun başına geçmelisiniz. Her turda doğru arabayı seçerek bir sonraki zorlu ve eğlenceli aşamaya geçebilirsiniz.

Ayrıca "Vehicle Puzzles" bölümünde de 12 farklı araç puzzle'ı ile yüksek kaliteli, eğlenceli ve kolay öğrenilebilir bir puzzle oyunu oynayabilirsiniz.

Uygulamanın son bölümü olan "Memory Match"te ise sezgisel ve eğitici bir hafıza eşleştirme oyunu oynayabilirsiniz. Arabaların seslerini ve isimlerini eşleştirerek öğrenebilirsiniz.

Son olarak "Bus Ride" oyununda bir otobüs sürücüsü olabilirsiniz. Tüm beş yolcuyu alırken ve yoldaki engellerden kaçarken keyifli bir sürüş deneyimi yaşayabilirsiniz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.