header
QR Kod
The SuperStar

The SuperStar

3.9.3 geliştirici Dalcomsoft US, Inc.
(0 İncelemeler) Şubat 25, 2024
The SuperStar The SuperStar The SuperStar The SuperStar The SuperStar The SuperStar

En Son Versiyon

Versiyon
3.9.3
Güncelle
Şubat 25, 2024
Geliştirici
Dalcomsoft US, Inc.
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.dalcomsoft.tss
Şimdi İndir

The SuperStar Hakkında Daha Fazla

Bir Ritim Oyununda En İyi Pop Sanatçılarının Parçaları! "The SuperStar"

Sanatçıların şarkılarını dinleyebileceğiniz ve notaları dokunarak çalmaya başlayabileceğiniz bir uygulamadır. Uygulamada, şarkıları dinlerken notaları doğru bir şekilde çalarak yüksek skorlar elde edebilirsiniz. Bu skorları daha da yükseltmek için sanatçı kartlarını toplayın ve güçlendirin. Haftalık ligde diğer oyuncularla da rekabet ederek daha iyi ödüller kazanabilirsiniz. Ayrıca, eğer dünya rekorunu kırmaya cesaretiniz varsa, tek bir oyuncu olmak için meydan okuyabilirsiniz.

Uygulamanın kullanımı için bazı erişim yetkilerine ihtiyaç duyulmaktadır. Fotoğraf, video ve dosyaların erişimine ihtiyaç duyulmaktadır, çünkü oyun verilerini kaydetmek ve kayıt yerine aktarmak için kullanılacaktır. Ayrıca, harici kayıt yeri okuma ve kaydetme yetkisine ihtiyaç duyulmaktadır, çünkü oyunun ayarlarını ve şarkı veri puanlarını kaydetmek için kullanılacaktır. Telefon ID ve telefonlaşma kaydı yetkisine ise reklam izleme araştırması ve reklam bildirimleri için jeton üretiminde kullanılacaktır. Ayrıca, yeni verileri indirirken Wi-fi'a bağlanma durumuna da ihtiyaç duyulmaktadır, böylece telefonun Wi-Fi'a bağlı olup olmadığı kontrol edilerek size bildirim gönderilebilir. Kullanıcı hesabı açma ve kontrol etme için de ID yetkisine ihtiyaç duyulmaktadır.

Eğer erişim yetkilerini iptal etmek isterseniz, ayarlar bölümünden uygulamayı seçerek iptal edebilirsiniz. Ayrıca, oyun sırasında notaların normal bir şekilde aşağıya inmediğini fark ederseniz, grafik bölümünden "düşük kalite" ayarını seçerek düzeltebilirsiniz.

Destek almak istediğiniz herhangi bir konuda mail göndererek yardım alabilirsiniz. The SuperStar hakkında daha fazla bilgiye ihtiyacınız olursa, Dalcomsoft'un oyun danışma adresinden destek alabilirsiniz. Bu adres, support.thesuperstar@dalcomsoft.com şeklindedir.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.