header
QR Kod
The Smurf Games

The Smurf Games

2023.1.0 geliştirici Budge Studios
(0 İncelemeler) Haziran 09, 2024
The Smurf Games The Smurf Games The Smurf Games The Smurf Games The Smurf Games The Smurf Games

En Son Versiyon

Versiyon
2023.1.0
Güncelle
Haziran 09, 2024
Geliştirici
Budge Studios
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.budgestudios.TheSmurfGames
Şimdi İndir

The Smurf Games Hakkında Daha Fazla

Budge Studios™ The Smurf Games'i sunar! Altı sporda madalya kazanabilirsin: Şirin Koşusu, Şirinle ve Kay, Şirinler ve Oklar, Şirinbasket, Şirin Kayağı, Şirinbolin! Kazandığında özel becerilere sahip olan Şirinlerin kilidini açarsın!

Özellikler: Bu uygulama, 6 farklı şirin etkinlikte yarışma imkanı sunuyor. Etkinliklerde başarılı olup madalya kazanarak etkinlik liderlik panosunda yükselmek mümkün. Ayrıca, özel becerilere sahip 20'den fazla şirinin kilidini açmak için kazanılan madalyalar kullanılabiliyor. Tüm madalyaların kazanılması ise en iyi sporcu şirinin kilidini açmaya olanak sağlıyor. Oyunun oynanışı sezgisel dokunma ve eğme tabanlı olarak tasarlanmıştır ve hem küçük hem de büyük çocuklar için uygun.

Gizlilik ve Reklamlar: Budge Studios, çocukların gizliliğini önemser ve uygulamaların gizlilik yasalarına uygun olduğunu garanti eder. Uygulama, "ESRB (Entertainment Software Rating Board) Privacy Certified Kids’ Privacy Seal" sertifikasına sahiptir. Daha fazla bilgi için gizlilik politikasını inceleyebilir veya privacy@budgestudios.ca adresine e-posta gönderebilirsin.

Uygulamayı indirmeden önce unutma ki, uygulama ücretsiz olsa da bazı içeriklere yalnızca uygulama içi satın alımlarla erişilebilir. Uygulama içi satın alımlar gerçek parayla yapılır ve ücret hesabınızdan alınır. Uygulama içi satın alım özelliğini devre dışı bırakmak veya ayarlamak için cihaz ayarlarını değiştirebilirsin. Ayrıca, bu uygulamada Budge Studios tarafından yayınlanan diğer uygulamalar, ortaklar ve üçüncü şahıslara yönelik reklamlar bulunabilir. Budge Studios, davranışsal reklamcılığa ve yeniden hedeflemeye izin vermemektedir. Ancak, uygulamada bir ebeveyn geçidinden sonra erişilebilecek sosyal medya bağlantıları da mevcut olabilir.

Kullanım Şartları/Son Kullanıcı Lisans Sözleşmesi: Bu sözleşme, aşağıdaki bağlantıda bulunan Son Kullanıcı Lisans Sözleşmesine tabidir: https://www.budgestudios.com/en/legal/eula/

Budge Studios Hakkında: Budge Studios, 2010 yılında dünyanın her yerindeki çocukları yenilik, yaratıcılık ve eğlence ile eğitmek ve eğlendirmek amacıyla kurulmuştur. Ziyaret edebilir, beğenebilir ve takip edebilirsin. Ayrıca, uygulama tanıtımlarını da izleyebilirsin.

Sorun Var mı? Her türlü soru, öneri ve yorumunu memnuniyetle karşılarız. Bizimle support@budgestudios.ca adresinden 7/24 iletişime geçebilirsin.

The Smurfs Games ©2015 Budge Studios Inc. All Rights Reserved.

BUDGE ve BUDGE STUDIOS, Budge Studios Inc.'in ticari markalarıdır.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.