header
QR Kod
TFT: Teamfight Tactics

TFT: Teamfight Tactics

14.10.5869705 geliştirici Riot Games, Inc
(0 İncelemeler) Mayıs 26, 2024
TFT: Teamfight Tactics TFT: Teamfight Tactics TFT: Teamfight Tactics TFT: Teamfight Tactics TFT: Teamfight Tactics TFT: Teamfight Tactics

En Son Versiyon

Versiyon
14.10.5869705
Güncelle
Mayıs 26, 2024
Geliştirici
Riot Games, Inc
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.riotgames.league.teamfighttactics
Şimdi İndir

TFT: Teamfight Tactics Hakkında Daha Fazla

League of Legends'ın yapımcısının geliştirdiği çok oyunculu PvP otomatik savaş oyunu olan Teamfight Tactics'de takım kurma becerilerini test et.

Teamfight Tactics, oyuncuların stratejik zekalarını kullanarak savaşlarda birbirleriyle kapıştığı bir oyun. Oyuncular savaşta birimlerini seçmeli, konumlandırmalı ve zafere ulaşmak için mücadele etmelidir. Yüzlerce takım kombinasyonu ve sürekli gelişen meta sayesinde her strateji başarılı olabilir, ancak savaşı kazanan sadece bir oyuncu olabilir.

Oyuncular, sıra tabanlı strateji ve arena çatışmalarında ustalaşırken görkemli otomatik savaşlarla karşılaşır. Satranca benzeyen çeşitli sosyal ve rekabetçi çok oyunculu modlarda sıraya girer ve rakiplerini zekalarıyla alt ederek sona kalan oyuncu olmaya çalışır.

Oyuncuların maceralarına çıkacakları masal diyarında, muzip yaratıklar ve beklenmedik karşılaşmalarla dolu bir dünya onları bekliyor. Oyuncular, ruhların lütfuna layık olmak için maceralarında başarıya ulaşmalı ya da tehlikelerle yüzleşmelidir. Ünlü destan ve efsanelerde adı geçen şampiyonlar da oyuncuların saflarına katılabilir. Ganimetçi, Hikâyebaz, Gölgedövmeli ve Haşmetli gibi birçok yeni özellikle takımını kurabilir ve Chibi Haşmetli İmparatoriçe Morgana, Chibi Ruh Çiçeği Ahri ve Hun Dun gibi minik efsanelerle kaderine yön verebilirsin.

Teamfight Tactics'te strateji mi yoksa kader mi daha önemli? Paylaşımlı çok oyunculu havuzdan seçtiğin şampiyonlarla kuvvetli bir takım kur ve her tur savaşarak ayakta kalan son strateji ustası ol. Rasgele gelen şampiyonlar ve oyun içi olaylar her oyunun farklı olmasını sağlıyor, bu yüzden yaratıcılığını ve kıvrak zekanı kullanarak seni zafere götürecek stratejiyi bulmalısın.

Teamfight Tactics, PC, Mac ve mobil üzerinden oynanabilen bir oyun. Arkadaşlarına meydan okuyabilir ve rakiplerini yok etmek için sıraya girebilirsin. Dostlarınla birlikte sıraya gir ve kendini kanıtla. PvP eşleştirme sistemi harika bir rekabet deneyimi sunuyor ve bu da rakiplerini alt etmenin sayısız yolu olduğu anlamına geliyor. Demir'den Şampiyonluk Aşaması'na uzanan sıralamalarda oyunları kaçıncı bitirdiğine bağlı olarak yükselerek üst düzey bir strateji sana özel dereceli ödüller kazandırabilir.

Oyuncular, özelleştirilmiş arenalar, çatapatlar ve ifadelerle tarzlarını yansıtabilir. En sevdiğin chibi şampiyon veya minik efsaneyle savaş alanına gir ve yeni görünümleri sadece oyunu oynayarak kazanabilir veya TFT Mağazası'ndan satın alabilirsin. Ayrıca oyuncular, oyunu oynadıkça bedelsiz ganimetler kazanabilir veya Ebruli Masallar Kartı'nı geliştirerek daha fazla ödül elde edebilirler.

Bu heyecan verici oyunu hemen indir ve oynamaya başla! Oyunla ilgili herhangi bir sorunun olursa, RiotMobileSupport@riotgames.com adresinden destek alabilirsin. Teamfight Tactics'in gizl

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.