header
QR Kod
TenderU-Gerçek Video Sohbeti

TenderU-Gerçek Video Sohbeti

1.6.3 geliştirici TenderU
(0 İncelemeler) Mart 11, 2024
TenderU-Gerçek Video Sohbeti TenderU-Gerçek Video Sohbeti TenderU-Gerçek Video Sohbeti TenderU-Gerçek Video Sohbeti TenderU-Gerçek Video Sohbeti TenderU-Gerçek Video Sohbeti

En Son Versiyon

Versiyon
1.6.3
Güncelle
Mart 11, 2024
Geliştirici
TenderU
Kategoriler
Sosyal
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.client.tenderu.android
Şimdi İndir

TenderU-Gerçek Video Sohbeti Hakkında Daha Fazla

TenderU mutluluğa ulaşmak için görüntülü sohbet sağlayan bir yazılımdır

Bu uygulama, gerçek kişilerle tanışabileceğiniz ve Türkiye'deki yerel insanlarla gerçek zamanlı iletişim kurabileceğiniz bir platformdur. Ayrıca dünyanın her yerinden tutkulu insanlarla da arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Bu sayede farklı kültürlerden insanlarla tanışma ve iletişim kurma fırsatı elde edersiniz.

Uygulamanın en önemli özelliği bire bir görüntülü görüşme imkanı sunmasıdır. Arkadaşlarınızla ya da diğer çevrimiçi kullanıcılarla doğrudan görüntülü görüşme yapabilirsiniz. Böylece daha samimi ve etkili bir iletişim kurabilirsiniz.

Uygulama, gerçek bir kişiyle görüntülü görüşme yaptığınızı ve her aramanın gerçek zamanlı olarak yapıldığını garanti eder. Ayrıca herhangi bir şüpheli kişiyi istediğiniz zaman bildirebilirsiniz ve deneyiminizi güvence altına almak için gerekli önlemler alınacaktır.

Saniyeler içinde rastgele bir gerçek kullanıcıyla görüntülü arama yapabilir ve onları arkadaş olarak ekleyip bire bir görüntülü iletişim kurabilirsiniz. Bu özellik sayesinde farklı insanlarla tanışma ve yeni arkadaşlıklar kurma şansına sahip olabilirsiniz.

Uygulamanın güçlü çeviri fonksiyonu sayesinde sadece yerel insanlarla değil, dünyanın her yerindeki insanlarla da kolayca iletişim kurabilirsiniz. Ayrıca uygulamada hiçbir reklam bulunmamaktadır ve gizlilik koruması en büyük önceliklerden biridir. Başka hiçbir kullanıcı video kayıtlarınızı saklayamaz ve rahatsız edici kullanıcı durumunda gerekli önlemler alınacaktır.

Kullanıcı görüşlerine önem veren uygulama, nasıl daha iyi hizmet sunabileceğini öğrenmek için geri bildirimleri dikkate almaktadır. Daha fazla bilgi için https://www.tenderu.me adresini ziyaret edebilirsiniz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.