below header
QR Kod
Tellonym: Anonim Sorular

Tellonym: Anonim Sorular

3.88.0 geliştirici Callosum Software
(0 İncelemeler) Şubat 08, 2024
Tellonym: Anonim Sorular Tellonym: Anonim Sorular Tellonym: Anonim Sorular Tellonym: Anonim Sorular Tellonym: Anonim Sorular

En Son Versiyon

Versiyon
3.88.0
Güncelle
Şubat 08, 2024
Geliştirici
Callosum Software
Kategoriler
Sosyal
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
de.tellonym.app
Şimdi İndir

Tellonym: Anonim Sorular Hakkında Daha Fazla

Tellonym, arkadaşlarına daha yakın hissetmenin basit bir yoludur. Onlar hakkında daha fazla bilgi edinin, ne hakkında konuştuklarını görün ve sonunda dürüst görüşlerini duyun.

O nasıl çalışır? Bu uygulama, profil bağlantısını arkadaşlarınla paylaşarak başlıyor. Bu sayede anonim yüzlerce dürüst mesajı alabilirsin. Bu mesajlar, uygulama kullanıcıları tarafından gönderiliyor ve sana doğrudan ulaşıyor. Tells adı verilen bu mesajlar, uygulamanın merkezinde yer alıyor ve senin için oldukça eğlenceli bir deneyim sunuyor.

Profilinizde cevaplar oluşturun ve arkadaşlarınızla paylaşarak etkileşimlerinizi arttırabilirsiniz. Bu uygulamada önemli olan şey dürüstlük olduğu için, arkadaşlarınızdan gelen soruları doğru ve açık bir şekilde cevaplayabilirsiniz. Böylece daha samimi ve gerçek bir ortam oluşuyor.

Arkadaşlarınızı takip edin ve sohbete katılarak, uygulamada daha fazla etkileşim kurabilirsiniz. Arkadaşlarınızın cevaplarını okuyabilir, yorum yapabilir ve onlarla sohbet edebilirsiniz. Bu sayede daha yakın bir arkadaşlık ilişkisi kurabilir ve samimi bir ortamda keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Uygulamayı kullanmak için arkadaşlarınızın zaten burada olması yeterli. Bu sayede anında etkileşime geçerek uygulamanın keyfini çıkarabilirsiniz. Şimdi katılın ve dürüstlüğün ön planda olduğu bu eğlenceli uygulamayı keşfedin.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.