header
QR Kod
TED

TED

7.5.33 geliştirici TED Conferences LLC
(0 İncelemeler) Mart 21, 2024
TED TED TED TED TED TED

En Son Versiyon

Versiyon
7.5.33
Güncelle
Mart 21, 2024
Geliştirici
TED Conferences LLC
Kategoriler
Education
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.ted.android
Şimdi İndir

TED Hakkında Daha Fazla

TED Talks ile merakınızı besleyin ve dünyanızı genişletin.

Bu uygulama, konu ve ruh haline göre, insanlara teknoloji ve bilimden kendi psikolojilerinin sürprizlerine kadar birçok konuda olağanüstü insanların 3.000'den fazla TED Konuşmasını sunmaktadır. Bu konuşmaları izlerken, kullanıcılar sadece bilgi sahibi olmakla kalmayacak, aynı zamanda ilham verici, eğlenceli veya dudak uçuklatan konuşmaları da keşfedeceklerdir. Bu uygulama, insanlara hayatlarının her alanında farkındalık ve ilham sağlamayı amaçlamaktadır.

Android'deki özellikler arasında, 100'den fazla dilde altyazılı tüm TED Talks video kitaplığına göz atma imkanı bulunmaktadır. Ayrıca, Work Life with Adam Grant ve Body Stuff with Dr. Jen Guther gibi popüler podcast'lerin tüm bölümlerini dinlemek için TED Audio Collective'de bulunan özel bir özellik de mevcuttur. Kullanıcılar ayrıca, konuşmaları tüm cihazlarında senkronize etmek için TED profilinize giriş yapabilir ve çevrimdışı oynatma için konuşmaların videolarını veya seslerini indirebilirler. Yer imi özelliği de mevcuttur, böylece kullanıcılar daha sonra izlemek istedikleri konuşmaları kaydedebilirler.

Bunların yanı sıra, kullanıcılar uygulama içindeki küratörlüğünde hazırlanmış çalma listelerini ve ilham verici, eğlenceli veya dudak uçuklatan konuşmaları keşfedebilirler. Bu özellikler sayesinde kullanıcılar, fikirlerinde yeni bir bakış açısı elde edebilir ve hayatlarına yeni bir perspektif katabilirler. Ayrıca, "Beni Şaşırt" özelliği sayesinde, kullanıcılar fikirleri tükendiğinde bile şaşırtıcı ve ilham verici bir konuşma keşfedebilirler.

TED uygulaması, insanların bilgi ve ilham kaynağı olarak kullanabilecekleri bir fikir dünyası sunmaktadır. İster bir konu hakkında daha fazla bilgi edinmek, ister yeni bir perspektif kazanmak isteyin, bu uygulama sayesinde herkes kendilerini geliştirebilir ve ilham alabilir. TED uygulamasını indirin ve siz de bu fikir dünyasını keşfedin!

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.