header
QR Kod
Tasker

Tasker

6.2.22 geliştirici joaomgcd
(0 İncelemeler) Mart 22, 2024
Tasker Tasker Tasker Tasker Tasker Tasker

En Son Versiyon

Versiyon
6.2.22
Güncelle
Mart 22, 2024
Geliştirici
joaomgcd
Kategoriler
Araçlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
₺29,99
Paket Adı
net.dinglisch.android.taskerm
Şimdi İndir

Tasker Hakkında Daha Fazla

⚙No repetitive tasks for you, let your Android device handle it!⚙ Total Automation, From Settings to SMS.

Tasker, size, bükülmüş, şeyler, yapabileceğiniz bir mobil uygulamadır. Gerçek gücü, bağlamları ve görevleri istediğiniz gibi birleştirme esnekliğinde yatmaktadır. Uygulamanın amacı, telefonunuzu gerçek anlamda bir akıllı telefona dönüştürmektir. Evden ayrıldığınızda her gün ses düzeyini değiştirmeyi hatırlamanıza gerek yoktur, telefonunuz bunu sizin için yapabilir. Uygulama, uygulamada bulunduğunuz zaman, günün saati, konumunuz, Wi-Fi ağınız, alınan SMS veya aramalar, şu anda çalınan şarkı ve diğer birçok (130+) durum ve olaya göre otomatik olarak görevleri gerçekleştirmenize olanak sağlar. Görev oluşturmanın ne kadar kolay olduğunu https://www.youtube.com/watch?v=s6EAbLW5WSk adresinden görebilirsiniz.

350'den fazla görev, telefonunuzu daha önce hiç olmadığı kadar özelleştirmenize olanak sağlar. SMS gönderme, bildirim oluşturma, Wi-Fi Tether, Dark Mode, Always On Display gibi neredeyse tüm sistem ayarlarını değiştirme, ses düzeylerini kontrol etme, Do Not Disturb'ü etkinleştirme, uygulamaları açma, dosya işlemleri yapma, müzik çalma kontrolü, konumunuzu alma... Aklınıza gelebilecek her şeyi Tasker yapabilir! Not: çoğu işlev için kök erişimi gerekmemektedir. Ancak bazı görevler (bazı cihazlarda Kill App ve Mobile Data gibi) kök erişimi gerektirir. Bu, geliştiricilerin atlamayabileceği Android güvenlik politikalarından kaynaklanmaktadır.

Tasker, otomatik dosya yedeklemeleri yapabilir. Bunu yapmak için ayarladığınızda, uygulama dosyalarınızı cihazınızın belirli bir klasörüne, SD kartına, USB belleğe veya hatta Google Drive'a otomatik olarak yedekleyebilir. Bu, telefonunuzu kaybetmeniz durumunda bile dosyalarınızın güvende kalmasını sağlar.

İstekleriniz doğrultusunda (bir görev ayarladığınızda) Tasker, bir web sitesinde güncellenmiş APK'ları otomatik olarak kontrol edebilir, bu APK'ları web sitelerinden alabilir ve herhangi bir dosyanın yüklenmesini başlatabilir.

Diğer Tetikleyiciler: Görevlerinizi başlatmak için başlatıcı kısayolları, hızlı ayar düğmeleri, widget'lar, ses düğmelerine uzun basma, medya düğmeleri (BT kulaklıklarınızda veya kulaklıklarınızda olduğu gibi), Bixby düğmesi, Navigation Bar, Bildirimler ve daha fazlasını kullanabilirsiniz!

Join - Remote Tasker: Join (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.joaomgcd.join) ekleyerek, başka bir Android cihazından veya bilgisayardan görevleri başlatmanıza izin verir.

Sahne: Kendi arayüzünüzü tasarlayıp, istediğiniz bilgileri göstermek veya görevleri başlatmak için kullanabilirsiniz!

Uygulama Oluşturma: Tasker App Factory'si (https://play.google.com/store/apps/details?id=net.dinglisch.android.appfactory) ile kendi bağımsız uygulamalarınızı oluşturun ve paylaşın veya satın.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.