header
QR Kod
TapNow - Friends on homescreen

TapNow - Friends on homescreen

2.10.6 geliştirici Sango technologies
(0 İncelemeler) Mayıs 17, 2024
TapNow - Friends on homescreen TapNow - Friends on homescreen TapNow - Friends on homescreen TapNow - Friends on homescreen TapNow - Friends on homescreen TapNow - Friends on homescreen

En Son Versiyon

Versiyon
2.10.6
Güncelle
Mayıs 17, 2024
Geliştirici
Sango technologies
Kategoriler
Sosyal
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.sangotech.tapnow
Şimdi İndir

TapNow - Friends on homescreen Hakkında Daha Fazla

TapNow is a revolutionary app that brings photos and videos directly to your friends' home screens. Dive into a world of spontaneous sharing, authentic moments, and pure fun. Say goodbye to endless scrolling and hello to real connections, right on your home screen. Ready to make every moment count?

TapNow, yepyeni bir arkadaşlık uygulamasıdır. Bu uygulama sayesinde, arkadaş çevrenizi genişletebilir veya ilgilendiğiniz konulara uygun toplulukları takip edebilirsiniz. Uygulamayı ana ekranınıza ekleyerek, özel arkadaş çevreleri oluşturabilir ve heyecan verici kamusal sayfaları takip edebilirsiniz.

Arkadaşlarınızla daha önce hiç yapmadığınız şekilde etkileşime geçebilirsiniz. Her gün size özel fotoğraf meydan okumaları alabilir ve bu meydan okumaları tamamlamak için kendi fotoğraflarınızı çekebilirsiniz. Bunun yanı sıra, anlık olarak arkadaşlarınızın ana ekranına gerçek (selfie ve fotoğraf kombinasyonu) gönderebilirsiniz.

Sadece arkadaşlarınızla değil, onların arkadaşlarıyla da iletişim kurabilirsiniz. Sınırsız sayıda arkadaş çevresi oluşturabilir ve farklı ruh hallerine veya anlara göre gruplar oluşturabilirsiniz. Takipçi sayısı önemli değil, önemli olan gerçek arkadaşlarla birlikte eğlenmek.

Reaksiyonlarınızı gönderin ve alın, beğeni sayılarından bağımsız olarak gerçek bir bağlantı kurun. Paylaştığınız anlar renkli bir anı örtüsü oluşturarak kolayca erişilebilir ve her zaman keyifli olur. Aylık video özetleri, paylaşılan deneyimlerinizi sinematik bir hikayeye dönüştürür.

Özel birileri için özel widgetlar oluşturabilir ve onların güncellemelerine tek bir dokunuşla ulaşabilirsiniz. Ayrıca, ilginizi çeken toplulukları takip edebilir ve yakın ilişkide olduğunuz gruplar veya kamusal topluluklar arasında seçim yapabilirsiniz.

Kullanıcılarımızın söyledikleri: "Telefonumu kontrol ettiğim her seferinde bir hediye açmak gibi!" - Leslie, "TapNow, telefonumu arkadaşlık merkezine dönüştürdü!" - Amaris, "Bu uygulama, ekibimi her zaman bir arada tutuyor." - Henry.

Gerçek bağlantılar kurmaya hazır mısınız? TapNow'u ücretsiz olarak indirin ve telefonunuzu paylaşılan deneyimlerin canlı bir yolculuğuna dönüştürün. Hikayeniz, çevreniz, anlarınız - hepsi tek bir dokunuşla erişilebilir.

Sizden haber almak isteriz! TapNow hikayelerinizi hello@tapnowapp.com adresinden paylaşın.

Tıklamaya devam edin, bağlantı kurmaya devam edin.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.