header
QR Kod
Tamil kids: learn, game, story

Tamil kids: learn, game, story

1.9 geliştirici RealGamer
(0 İncelemeler) Haziran 02, 2024
Tamil kids: learn, game, story Tamil kids: learn, game, story Tamil kids: learn, game, story Tamil kids: learn, game, story Tamil kids: learn, game, story Tamil kids: learn, game, story

En Son Versiyon

Versiyon
1.9
Güncelle
Haziran 02, 2024
Geliştirici
RealGamer
Kategoriler
Education
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
tamil.kids.learn
Şimdi İndir

Tamil kids: learn, game, story Hakkında Daha Fazla

This kid's learning app is a great app created exclusively for kids. Using this kids app, kids can learn basic Tamil letters, addition and subtraction, and Tamil stories.
and Sounds

Tamil Kids App çocukların veya ilk öğrenenlerin Tamilce öğrenmeleri için bir yol sunar. Bu uygulama sayesinde Tamil çocuklar hızlı bir şekilde Tamil alfabesini öğrenebilirler. Bu uygulama, çocuğunuzun Tamil alfabesini öğrenmesine yardımcı olmak için harika bir yoldur. Uygulamanın amacı, çocuklara interaktif bir ortamda Tamil alfabesini öğretmektir. Öğrenme, çocuklar bilgileri etkileşimli bir ortamda anladıklarında çok eğlenceli bir hal alır.

Bu uygulama sayesinde çocuklar Tamil harflerini kolayca öğrenebilirler. Tamilce Sebzelerin Adları, Hayvanların Adları, Kuşların Adları ve Araçlarımızın Şekilleri gibi konulardaki faydaların adlarını öğrenebilirler.

Bununla birlikte, çocukların kullanımı için çocuk masalları ve Panchatantra hikayeleri derledik. Ayrıca bu hikayelerin seslerine de dahil ettik. Bu uygulama sayesinde çocuklar okuma yeteneklerini kolayca geliştirebilirler. Bu uygulama sayesinde çocuklar basit toplama, çıkarma ve çarpma işlemlerini öğrenebilirler.

Çocuklarınızın öğrenme yeteneklerini geliştirmek için tasarlanmış en iyi eğitici oyunların bir koleksiyonuyla bu benzersiz çok yaşlı uygulama sayesinde öğrenin. Eğer bir çocuk ebeveyniyseniz ve çocuğunuzun öğrenme yeteneklerini geliştirmek veya eğitimlerini test etmek istiyorsanız, ailenizin öğrenme ihtiyaçlarına göre oyun seçebilirsiniz. Bu uygulama, çocukların öğrenme yeteneklerini geliştirir. Uygulamanın tasarımı, çocukların meraklarını uyandıracak şekilde tasarlanmıştır. Böylece çocuklar öğrenmeleri gereken şeyleri büyük bir ilgi ve hevesle öğreneceklerdir.

Bu uygulamadaki alfabe karakterleri resimlerle sunulmaktadır. Böylece çocuklar resimlere bakarak kolayca öğreneceklerdir. Meyvelerin adları, sebzelerin adları, hayvanların adları, kuşların adları, hepsi bu Çocuklar için Oyun uygulamasında en iyi şekilde derlenmiştir.

Ayrıca, Tamil çocuklar için masallar resimler ve seslerle sunulmaktadır. Böylece sadece öğrenme yetenekleri değil, duyma yetenekleri de gelişir. Bu sayede Tamilce yetkinlikleri de gelişir.

Bu çocuklar için tüm bir uygulamada temel matematik de sunulmaktadır. Basit toplama, çıkarma ve çarpma işlemleri sunulmaktadır. Bu matematik de resimlerle sunulduğu için çocuk dostu görünüyor. Ve çocuklar resimlerle kolayca matematik öğrenebilirler.

Ayrıca uluslararası bayraklar hakkında genel bir bilgi veriyoruz. Çocuklar daha heyecanlı kalmak için çeşitli oyunlar sunuyoruz. Tüm bu oyunlar çocukların zekası için kullanılmaktadır. Eğlence için oynamaktan çok okumak ve oynamak çocuklar için daha iyidir.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.