header
QR Kod
Tamil Alphabet Trace & Learn

Tamil Alphabet Trace & Learn

2.0.0 geliştirici W3villa Technologies
(0 İncelemeler) Haziran 17, 2024
Tamil Alphabet Trace & Learn Tamil Alphabet Trace & Learn Tamil Alphabet Trace & Learn Tamil Alphabet Trace & Learn Tamil Alphabet Trace & Learn Tamil Alphabet Trace & Learn

En Son Versiyon

Versiyon
2.0.0
Güncelle
Haziran 17, 2024
Geliştirici
W3villa Technologies
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.w3villa.kids.tamil.alphabet.traceandlearn.elutu.writing
Şimdi İndir

Tamil Alphabet Trace & Learn Hakkında Daha Fazla

Kids are very sensitive and emotional and their sensitivity always keeps them cute. The design of Tamil Alphabet Trace & Learn ensures to keep your kids happy and entertained while fostering effortless learning of the Tamil alphabet. Tamil Alphabet Trace & Learn is an engaging game for your children who are in preschools and kindergarteners to learn the Tamil alphabet. It helps your kids to understand the shape of the letters and sounds with proper meaning. Touch and slide features of the game make it easy to make alphabet letters and help your kids easily recognize each of them. The most important part of the game is that it makes your kids feel joyful and close to the space world with the mascot of an astronaut.

Tamil Alphabet Trace & Learn, çocukların Tamil alfabesini daha iyi anlamalarını sağlayan bir akıllı oyundur. Oyun, 2 yaşından büyük okul öncesi çocuklar için uygundur. Bu, çocuklarınızın Tamil Eluthukkal'ı doğru şekilde yazmaya odaklanmalarına yardımcı olacaktır.

Tamil Alfabesi Izgara ve Öğrenmenin Önemli Özellikleri:

- Tamil alfabesini öğrenmek kolay

- Harf şekillerine aşinalık kazandırma

- Eğlenceli Astronot karakteri

- Çocuklar için dost renk paleti

- Tüm alfabe harfleri için sesli ses özelliği

- Takip etmesi kolay izle mekanikleri

- 2 yaşın üzerindeki çocuklar için uygun

- Oyun herkese ücretsiz

Ebeveyn olarak, her zaman çocuklarımıza duygularına zarar vermeden öğretmek için basit ve kolay oyunlar ararız. Bu yaşta, çocuklar oynamayı ve öğrenmeyi sevdiklerinden Tamil Alfabesi Izgara ve Öğrenme, okula gitmeden önce harf harflerini öğrenebilecekleri kolay ve sevinçli bir oyun.

Hadi Tamil Alfabesi Izgara ve Öğrenme oyununun keyfini çocuklarınızla birlikte çıkaralım ve basit ve hızlı öğrenme oyununun tadını çıkaralım.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.