below header
QR Kod
Tamil 101 - Learn to Write

Tamil 101 - Learn to Write

1.14 geliştirici Aspul Studios LLC
(0 İncelemeler) Mart 21, 2024
Tamil 101 - Learn to Write Tamil 101 - Learn to Write Tamil 101 - Learn to Write Tamil 101 - Learn to Write Tamil 101 - Learn to Write Tamil 101 - Learn to Write

En Son Versiyon

Versiyon
1.14
Güncelle
Mart 21, 2024
Geliştirici
Aspul Studios LLC
Kategoriler
Education
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.aspulstudios.tamil101
Şimdi İndir

Tamil 101 - Learn to Write Hakkında Daha Fazla

Learn to write and pronounce Tamil alphabets and numbers with our fun and interactive app.

Bu uygulama, kullanıcıların alfabeyi izlemelerine yardımcı olmak için kolay modu, yazı hassasiyetlerini geliştirmelerine olanak tanıyan normal modu ve benzersiz tarzlarında yazmalarını ve diğer modlardan anlamalarını kontrol etmelerini teşvik eden serbest modu sunmaktadır. Bu üç mod arasında geçiş yaparak, kullanıcılar alfabeyi ve rakamları öğrenirken kendilerine en uygun olanı seçebilirler. Yeni alfabeler ve rakamlar öğrendikçe, uygulama içinden doğrudan arkadaşlarınızla puanlarınızı paylaşabilirsiniz. Bu sayede ilerlemenizi kutlayabilir ve diğerlerine ilham verebilirsiniz!

Uygulamamız tamamen reklamsızdır, bu sayede baştan sona kesintisiz ve sorunsuz bir öğrenme deneyimi yaşarsınız. Ücretsiz olarak birkaç alfabeyi ve rakamı deneyimledikten sonra, tam içeriğe basit bir uygulama içi satın alma ile erişebilirsiniz. Görüşleriniz bizim için değerlidir! Lütfen gelecekteki güncellemeler için yeni özellikler önermek için aspulstudios.com/tamil/android/contact adresini ziyaret edin. Uygulamamızdan yararlandıysanız, arkadaşlarınızla ve ailenizle paylaşın. Teşekkürler.

Uygulamamız, kolay, normal ve serbest modların yanı sıra kullanıcıların ilerlemelerini takip edebilecekleri bir puan sistemi de sunmaktadır. Bu sayede kullanıcılar, kendi öğrenme süreçlerini izleyebilir ve motivasyonlarını arttırabilirler. Ayrıca, uygulamamız tamamen Türkçe dil desteği sunmaktadır, böylece kullanıcılar daha rahat ve anlaşılır bir öğrenme deneyimi yaşayabilirler.

Uygulamamız, kullanıcıların alfabeyi ve rakamları öğrenirken eğlenmelerini sağlamayı amaçlamaktadır. Her modda, kullanıcılar alfabeyi ve rakamları izlerken farklı bir deneyim yaşayacaklar ve öğrenmeyi daha eğlenceli hale getirebilecekler. Ayrıca, farklı tarzlarda yazmaya teşvik ederek kullanıcıların özgünlüklerini korumalarına yardımcı olur.

Son olarak, uygulamanın kullanımı oldukça kolaydır ve kullanıcı dostudur. Kolay, normal ve serbest modlar arasında kolayca geçiş yapılabilir ve kullanıcılar uygulamayı rahatlıkla kullanabilirler. Ayrıca, kullanıcılar yeni özellikler önermek veya sorunları bildirmek için kolayca iletişime geçebilirler. Böylece, kullanıcılar alfabeyi ve rakamları öğrenirken sıkılmaz ve uygulamadan en iyi şekilde yararlanabilirler.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.