below header
QR Kod
TalkTalk - sesli sohbet, oyun

TalkTalk - sesli sohbet, oyun

3.2.5 geliştirici MOLE (HK) LIMITED
(0 İncelemeler) Şubat 26, 2024
TalkTalk - sesli sohbet, oyun TalkTalk - sesli sohbet, oyun TalkTalk - sesli sohbet, oyun TalkTalk - sesli sohbet, oyun TalkTalk - sesli sohbet, oyun

En Son Versiyon

Versiyon
3.2.5
Güncelle
Şubat 26, 2024
Geliştirici
MOLE (HK) LIMITED
Kategoriler
Sosyal
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.mole.talktalk
Şimdi İndir

TalkTalk - sesli sohbet, oyun Hakkında Daha Fazla

"TalkTalk, sesli sohbet ile oyunları birleştiren bir sosyal uygulamadır. TalkTalk'ta dünyanın dört bir yanından birçok genç bir araya gelerek tanışır, sohbet eder ve birlikte oyunlar oynar. Burada buluşuyor, sohbet ediyor, birbirimizi tanıyoruz. Canınız sıkılmasın, arkadaşlar edinin ve eğlenmenin tadını çıkarın!

TalkTalk, yeteneklerinizi sergileyebileceğiniz, başkalarının yeteneklerini keşfedebileceğiniz ve başkalarıyla harika zaman geçirebileceğiniz pozitif ve yenilikçi bir sosyal etkileşim platformudur. Bu platformda, insanlar arasında mesafelerin önemi olmadan birbirleriyle iletişim kurabilir ve yeni arkadaşlıklar edinebilirsiniz. Ayrıca, oyun oynama ve muhteşem hediyeler gönderme gibi özellikler sayesinde, arkadaş edinme sürecini daha eğlenceli ve keyifli bir hale getirebilirsiniz.

TalkTalk'u seçmeniz için 4 önemli sebep bulunmaktadır. Bunlardan ilki, mesafesiz ücretsiz sohbet özelliğidir. Bu özellik sayesinde, herhangi bir yerden, herhangi bir zamanda 7/24 çevrimiçi-canlı sohbet yapabilir ve yetenekli insanlarla tanışabilirsiniz. İkinci olarak, oynarken arkadaş edinebileceğiniz en popüler oyunların bulunduğu bir ortam sunulmaktadır. Aynı zamanda, oyun partnerlerinizle kolayca iletişim kurabilir ve hızlı bir şekilde arkadaş olabilirsiniz.

TalkTalk'ta, sevdiğiniz kişiyle tanıştığınızda zihninizi ve kişiliğinizi tam olarak ifade edebilmeniz ve ayrıca başkalarının önünde servetinizi gösterebilmeniz için muhteşem hediye efektleri olduğunu göreceksiniz. Ayrıca, sistem görevlerini tamamlayarak her gün ücretsiz oyun jetonları alabilir ve sevdiğiniz kişilere ücretsiz hediye gönderme fırsatına sahip olabilirsiniz. Böylece, arkadaşlıklarınızı daha da güçlendirebilir ve eğlenceli bir ortamda vakit geçirebilirsiniz.

TalkTalk, zengin aristokrasi hizmetlerine sahiptir. Soylu bir kullanıcı olarak, lüks bir deneyim yaşayabilir ve özel avantajlardan faydalanabilirsiniz. Bunlar arasında gelişmiş bir avatar, özel sohbet balonu, süslü bir araba sahibi olma ve özel 1'e 1 müşteri hizmeti gibi özellikler bulunmaktadır. Ayrıca, her gün zengin ödüller kazanabilir ve tüketim zevkinizi doyasıya yaşayabilirsiniz. Böylece, aristokratlar arasında ayrıcalıklı bir konuma sahip olabilirsiniz.

TalkTalk'ın web sitesi olan https://www.molelive.com adresinden uygulamayı indirebilirsiniz. Ayrıca, TalkTalk kullanıcılarına özel olarak sunulan %100 indirimden yararlanmak için hemen indirin ve arkadaşlarınızla bir araya gelin! Son olarak, görüş ve önerilerinizi TT_support@molelive.com adresine ulaştırabilirsiniz. Siz de TalkTalk ailesine katılın ve pozitif bir sosyal etkileşim platformuyla yeteneklerinizi sergileyerek harika zaman geçirin!

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.