header
QR Kod
Talkao Translate - Çevirmen

Talkao Translate - Çevirmen

402.0 geliştirici Talkao - Talk & Translate
(0 İncelemeler) Mayıs 16, 2024
Talkao Translate - Çevirmen Talkao Translate - Çevirmen Talkao Translate - Çevirmen Talkao Translate - Çevirmen Talkao Translate - Çevirmen Talkao Translate - Çevirmen

En Son Versiyon

Versiyon
402.0
Güncelle
Mayıs 16, 2024
Geliştirici
Talkao - Talk & Translate
Kategoriler
Araçlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.ticktalk.translatevoice
Şimdi İndir

Talkao Translate - Çevirmen Hakkında Daha Fazla

Talkao Çeviri - Sesli Çevirmen

Sözlük uygulaması, 120'den fazla dilde çeviri yapabilen ve ses tanıma özelliğine sahip bir dil çevirmenidir. Talkao AI Ses Tercümanı, ses ve metin çevirilerini bir araya getirerek kullanıcıların çevirilerini duymasını sağlar. Ayrıca uygulamada yeni bir yapay zeka asistanı da bulunmaktadır. Uygulamada İspanyolca-İngilizce sözlük ve diğer dil özellikleri de mevcuttur.

Uygulama, kullanıcıların dilleri hızlı bir şekilde öğrenmelerine ve konuşarak ya da metinleri tercih ettikleri dile çevirmelerine olanak sağlar. Talkao, etkili bir çeviri motoru ve yapay zeka asistanı kullanarak kullanıcıların konuşma, dinleme ve dil çevirilerinde yardımcı olur. Ayrıca kullanıcılar, çevirileri tamamlandıktan sonra sesli veya metin olarak paylaşabilirler.

Talkao Translate - Voice Translator uygulamasının beş ana özelliği vardır. Bunlar arasında en gelişmiş çeviri motoru, akıllı baloncuklar, konuşma özelliği, bağlantı özelliği ve doğruluk garantisi yer almaktadır. Akıllı baloncuklar, kullanıcıların çevirilerinde ekstra bilgi edinmelerine ve dil öğrenmelerine yardımcı olur. Konuşma özelliği sayesinde dil engeli olmadan insanlar arasında iletişim kurulabilir. Bağlantı özelliği ise çevrilen aramaları destekler. Son olarak, uygulama en doğru çevirileri sunmak için insan çevirmenler tarafından gözden geçirilmiş sözlükleri kullanır.

Talkao Translate - Voice Translator & Dictionary uygulaması, 120'den fazla dili ve aksanı destekler. Uygulama sayesinde kullanıcılar dünya çapında farklı ülkelerden insanlarla iletişim kurabilir ve dil engelini ortadan kaldırabilir. Uygulamanın gizlilik politikası ve kullanım koşulları da kullanıcıların bilgilerinin güvende olduğundan ve uygulamayı kullanırken uyulması gereken kurallardan bahseder.

Uygulama hakkında daha fazla bilgi için Instagram, web sitesi ve blog sayfalarına göz atabilirsiniz. İşte tam liste: Autodetect dili, konum dili, Afrikanca, Arnavutça, Amharca, Arapça, Ermenice, Azerice, Bangla, Baskça, Beyaz Rusça, Boşnakça, Bulgarca, Birmanca, Kantonca, Katalanca, Cebuano, Çince (Basitleştirilmiş), Çince (Geleneksel), Korsikalı, Hırvatça, Çekçe, Danca, Felemenkçe, İngilizce, Esperanto, Estonca, Fiji dili, Fince, Fransızca, Galiçyaca, Gürcüce, Almanca, Yunanca, Gujarati dili, Haiti Creole dili, Hausa dili, Hawaii dili, İbranice, Hintçe, Hmong, Macarca, İzlandaca, İbo, Endonezyaca, İrlandaca, İtalyanca, Japonca, Cava dili, Kannada dili, Kazakça, Khmer, Korece, Kürtçe, Kırgızca, Lao, Latince, Letonca, Litvanca, Lüksemburgca, Makedonca, Madagaskarca, Malayca, Malayalamca, Maltaca, Maori, Marathi, Moğolistan, Nepalce, Norveççe, Norveççe Bokmal, Nyanja, Peş

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.