below header
QR Kod
Tagged – Sohbet Et & Flört Et

Tagged – Sohbet Et & Flört Et

9.72.0 geliştirici Ifwe Inc.
(0 İncelemeler) Mart 28, 2024
Tagged – Sohbet Et & Flört Et Tagged – Sohbet Et & Flört Et

En Son Versiyon

Versiyon
9.72.0
Güncelle
Mart 28, 2024
Geliştirici
Ifwe Inc.
Kategoriler
Sosyal
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.taggedapp
Şimdi İndir

Tagged – Sohbet Et & Flört Et Hakkında Daha Fazla

300 milyondan fazla kullanıcı, yeni insanlarla tanışmak için en sevilen sosyal ağ olan Tagged'e üye. Arkadaş bul, flört et veya aşık ol. Tagged, istediğin zaman katılabileceğin bir parti!

Tagged, her yaştan insanın kullanabileceği bir sosyal uygulamadır. Bu uygulama sayesinde diğer insanlarla tanışabilir, sohbet edebilir ve bağlantı kurabilirsin. Uygulamada bulunan Özellikler sayesinde etrafındaki diğer insanları görebilir ve onlarla etkileşim kurabilirsin. Özellikle Evcil Hayvanlar oyunu sayesinde daha fazla insanla tanışabilir ve bağımlılık yaratan bir sosyal oyun deneyimi yaşayabilirsin. Ayrıca uygulamanın ana Akış bölümünde gerçek zamanlı bir konuşma ortamına katılabilir ve milyonlarca insan arasında iletişim kurabilirsin.

Uygulamanın en önemli özelliklerinden biri de ücretsiz olmasıdır. Üyelik ücreti veya kullanım ücreti ödemeden uygulamaya katılabilir ve kullanabilirsin. Bununla birlikte VIP statüsüne yükselerek profilini kimlerin görüntülediğini ve gönderdiğin mesajların okunup okunmadığını görebilirsin. Ayrıca cinsiyete, yaşa ve konuma göre filtreleme yaparak insanlara göz atabilir ve aradığın özelliklere sahip kişilerle bağlantı kurabilirsin.

Tagged, tüm dünyadan ve tüm milletlerden her yaştan insanı bir araya getiren bir sosyal uygulamadır. Bu sayede yakınındaki insanlarla da bağlantı kurabileceğin gibi dünyanın herhangi bir yerinden insanlarla da tanışabilirsin. Ancak uygulama, kullanıcıların gizliliğini çok ciddiye almaktadır ve tam konumun ve kişisel bilgilerin iznin olmadan asla paylaşılmayacaktır. Bağlanmak isteyip istemediğine, ne zaman ve nasıl bağlanacağına SEN karar verirsin.

Özetle, Tagged ücretsiz ve bağımlılık yaratan bir sosyal uygulama olup, insanların bir araya gelip tanışmasını ve bağlantı kurmasını sağlamaktadır. Uygulamada bulunan farklı özellikler sayesinde insanlarla etkileşim kurabilir ve gerçek zamanlı bir konuşma ortamına katılabilirsin. Tagged, gizlilik konusunda da kullanıcıların güvenliğini ön planda tutmaktadır. Bu nedenle gönül rahatlığıyla uygulamaya katılabilir ve yeni insanlarla tanışabilirsin.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.