header
QR Kod
Tabou Stories®: Aşk Oyunları

Tabou Stories®: Aşk Oyunları

2.24 geliştirici NANOBIT
(0 İncelemeler) Nisan 28, 2024
Tabou Stories®: Aşk Oyunları Tabou Stories®: Aşk Oyunları Tabou Stories®: Aşk Oyunları Tabou Stories®: Aşk Oyunları Tabou Stories®: Aşk Oyunları Tabou Stories®: Aşk Oyunları

En Son Versiyon

Versiyon
2.24
Güncelle
Nisan 28, 2024
Geliştirici
NANOBIT
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
org.nanobit.taboo
Şimdi İndir

Tabou Stories®: Aşk Oyunları Hakkında Daha Fazla

Hiç en sevdiğin TV dizisinin bölümünü izleyip kendini ana karakter olarak hayal ettin mi?
game

Tabou Stories: Love Episodes, kullanıcıların heyecan verici hikayelerde kendi seçimlerini yaparak gizli hayallerini gerçeğe dönüştürmelerine olanak sağlayan bir mobil uygulamadır. Kullanıcılar, güzel kıyafetler giyerek ve dramatik olayları yaşayarak aşka dalabilirler. Uygulamada kullanıcılar, Avatarlarını özelleştirerek nasıl göründüklerini kendileri seçebilirler.

Kullanıcılar, sürekli büyüyen etkileşimli hikayeler koleksiyonundan heyecan verici bölümleri okuyabilirler. Farklı hikayeler arasından seçim yapabilen kullanıcılar, romantizm, dram ve LGBT dostu hikayeler arasından seçim yapabilirler ve bölümlerin adını kendileri koyabilirler.

Uygulamada kullanıcılar, çeşitli seçenekler arasından en çok beğendikleri kıyafetleri giyebilir ve hikayelerde diğer karakterlerle ilişkiler geliştirebilirler. Kullanıcılar, arkadaş mı, düşman mı yoksa aşık mı olacaklarını kendileri seçebilirler ve hikayenin sonunu etkileyecek seçimler yapabilirler.

Tabou Stories: Love Episodes, kullanıcıların ofis aşkı, korumalık ve ünlülerle takılma gibi farklı konulardaki hikayelerde seçimler yaparak kendi hikayelerini şekillendirmelerini sağlar. Kullanıcılar, her bölümde yapacakları seçimlerin sonucunda hikayelerinin nasıl sonlanacağını belirleyebilirler.

Tabou Stories: Love Episodes, kullanıcıların süslü kıyafetler giyerek ve ünlü olup mükemmel bir eşleşme bulmak için çaba göstererek eğlenceli bir oyun deneyimi yaşamalarını sağlar. Uygulama, kullanıcıları takip etmeleri için Instagram ve Facebook hesaplarını da sunar.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.