header
QR Kod
Tablet Messenger

Tablet Messenger

761.0 geliştirici tabletmessenger.com
(0 İncelemeler) Mayıs 22, 2024
Tablet Messenger Tablet Messenger Tablet Messenger Tablet Messenger Tablet Messenger Tablet Messenger

En Son Versiyon

Versiyon
761.0
Güncelle
Mayıs 22, 2024
Geliştirici
tabletmessenger.com
Kategoriler
İletişim
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.tabletmessenger
Şimdi İndir

Tablet Messenger Hakkında Daha Fazla

Tablet Messenger, Android tabletler için mesajlarınızı birleştirilmiş bir uygulamada senkronize eden ve çeşitli ayarlar sağlayan çok yönlü bir uygulamadır.

Tablet Messenger uygulaması, WhatsApp, Facebook, Instagram, Skype, Telegram, Gmail, Tel, Wechat, T-Online, GMX, web.de, Twitter, VK gibi desteklenen mesajlaşma uygulamalarını tek bir yerde yönetmenizi sağlayan bir uygulamadır. Yakında daha fazla mesajlaşma uygulaması da bu listeye eklenecek.

Bu uygulama sayesinde Tablet Messenger, aynı anda birden fazla mesajlaşma uygulamasını yönetmenizi sağlar. Uygulama içerisinde münferit habercileri ekleyebilir, kaldırabilir veya sessize alabilirsiniz. Ayrıca yazı tipi boyutlarını değiştirip metin ve görüntüleri yakınlaştırabilirsiniz.

Mesajlarınızı kolaylıkla gönderip alabilirsiniz. Uygulama arka planda çalışırken veya ekran devre dışı olsa bile bildirimler ile mesajlarınızı alabilirsiniz. Ayrıca güvenlik önemlidir ve uygulama ve mesajlarınızı bir şifre ile koruyabilirsiniz. Kullanıcı verileri hiçbir şekilde kaydedilmez.

Uygulamayı kullanmaya başlamak için 3 basit adım yeterlidir. İlk olarak uygulamayı tabletinizdeki Play Store'dan indirin. Daha sonra kullanmak istediğiniz mesajlaşma uygulamalarını seçin ve kayıt olun. Örneğin WhatsApp için, uygulamayı tabletinizde başlatın ve WhatsApp sekmesine gidin. QR kodu görünene kadar bekleyin. Ardından telefonunuzdaki WhatsApp uygulamasını açın ve Sohbetler sekmesindeki menüden WhatsApp Web'i seçin. Cep telefonunuzdaki kamerayla tabletinizdeki QR kodunu tarayın ve bağlantı kurulduktan sonra tüm mesajlarınızı tabletinizde görmeye başlayabilirsiniz.

Tablet Messenger'ın avantajları arasında tüm mesajlaşma uygulamaları arasında kolay geçiş yapma, diğer cihazlarla senkronize olma ve büyük ekranı ve geniş klavyeyi kullanarak rahatça yazma imkanı bulunmaktadır. Herhangi bir sorunuz, sorununuz veya öneriniz varsa, support@tabletmessenger.com adresine bir e-posta gönderebilirsiniz. Sizinle iletişim kurmaktan memnuniyet duyacağız!

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.