below header
QR Kod
tabii

tabii

1.1.4 geliştirici tabii.com
(0 İncelemeler) Mart 08, 2024
tabii tabii tabii tabii tabii tabii

En Son Versiyon

Versiyon
1.1.4
Güncelle
Mart 08, 2024
Geliştirici
tabii.com
Kategoriler
Eğlence
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.trt.tabii.android
Şimdi İndir

tabii Hakkında Daha Fazla

Sen ve ailen için özenle seçilerek oluşturulmuş 15 bin saati aşan birbirinden özel, dolu dolu ve eğlenceli dizi, film, belgeseller ve çocuk programları mı arıyorsun? Cevabın tabii ise yeni nesil dijital platform tabii’yi hemen indir ve akışa dahil ol!

Tabii uygulamasında yer alan içeriklere göz atmak için ilk olarak dizilerden bahsedilmektedir. Bu dizilerin diğer platformlarda bulunmayacak özel yapımlar olduğu vurgulanmaktadır. Ayrıca bu içeriklerin güvenilir bir şekilde ailecek izlenebilecek eğlenceli ve yüksek kaliteli içerikler olduğu belirtilmektedir. Tabii uygulaması ailelerin rahatlıkla kullanabileceği bir platformdur.

Sonrasında ise filmlerden bahsedilmektedir. Bu filmlerin ilham verici kahramanlar, gizemli hikayeler, drama, komedi, romantizm ve bilim kurgu gibi çeşitli türlerde olduğu vurgulanmaktadır. Özenle seçilen yüzlerce filmle keyifli vakit geçirilebileceği söylenmektedir. Tabii uygulamasında seçilen filmler kullanıcıların farklı türlerde keyifli vakit geçirmesini sağlar.

Bunun yanı sıra belgesel içeriklerinden de bahsedilmektedir. Dünyanın farklı yerlerini konu alan belgesellerin izleyicileri hem şaşırtacağı hem de öğreteceği belirtilmektedir. Tabii uygulaması, kullanıcıların farklı konularda bilgi edinmesini sağlar.

Tabii uygulamasında çocukların gelişimine uygun ve büyük hassasiyetle hazırlanmış içeriklerin de yer aldığı söylenmektedir. Bu sayede ebeveynler çocuklarını güvenle uygulama karşısında bırakabilirler. Tabii uygulaması, ailelerin çocuklarının güvenli bir şekilde içeriklere erişmesini sağlar.

Uygulamanın amacının aileleri birleştirmek olduğu ve içerik seçiminin de ailelerin keyifli vakit geçirmesi için özenle yapıldığı belirtilmektedir. Tabii uygulaması, aileler için bir arada zaman geçirebilecekleri keyifli bir platformdur.

Tabii uygulamasında bulunan içerikler arasında orijinal diziler, eşsiz belgeseller, ödüllü filmler ve pedagoglar tarafından hazırlanan çocuklara özel içerikler yer almaktadır. Ayrıca uygulamanın kullanım koşulları ve gizlilik politikası hakkında bilgi almak için tabii.com adresinde yer alan sayfaların ziyaret edilebileceği belirtilmektedir. Tabii uygulamasında geniş bir içerik yelpazesi bulunmaktadır ve kullanıcılar gizlilik politikası ve kullanım koşulları hakkında bilgi edinebilirler.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.