header
QR Kod
Suspects: Gizemli Malikane

Suspects: Gizemli Malikane

2.1.13 geliştirici Wildlife Studios
(0 İncelemeler) Haziran 01, 2024
Suspects: Gizemli Malikane Suspects: Gizemli Malikane Suspects: Gizemli Malikane Suspects: Gizemli Malikane Suspects: Gizemli Malikane Suspects: Gizemli Malikane

En Son Versiyon

Versiyon
2.1.13
Güncelle
Haziran 01, 2024
Geliştirici
Wildlife Studios
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.wildlifestudios.free.online.games.suspects
Şimdi İndir

Suspects: Gizemli Malikane Hakkında Daha Fazla

Malikanede gizemli bir cinayeti çözmek üzere davet edildin!

9 gerçek oyuncuyla birlikte oynayarak gizemli bir cinayeti çözmeye çalışacağın bir oyun. Katilin kim olduğunu bulmak için soruşturma görevleri gerçekleştireceksin. Ama dikkatli ol, bu kolay bir görev olmayacak çünkü katil, grubun içinde ve soruşturmayı "baltalamak" için ellerinden geleni yapacak.

Tur aralarında sen ve diğer oyuncular, katillerin kimler olabileceğini tartışacaksınız. Bu sosyal çıkarım oyununda herkes birer şüpheli. Entegre sesli sohbet özelliğini kullanarak canlı bir şekilde diğer oyuncularla tartışabilirsin. Ceset neredeydi? Herkes neredeydi? Hangi görevleri gerçekleştiriyorlardı? Kiminle konuşuyorlardı? Kim şüpheli davranıyordu?

Tartıştıktan sonra oyun, oy vermeni isteyecek. Şüpheliyi malikaneden çıkarmak için içgüdülerine güvenerek oy vermen gerekecek. Ama dikkatli ol: Masum bir misafirden şüphelenerek malikaneden atılması için oy verirsen, katillerin oyunu kazanmalarına yardımcı olabilirsin.

Oyunu en yakın arkadaşlarınla veya benzer beceri seviyesine sahip, oyunun belirleyeceği başka oyuncularla oynamayı seçebilirsin. Bu oyun sürekli geliştirilmeye devam ediyor ve yeni haritalar, görevler ve özellikler seni bekliyor. Suspects, tüm arkadaşların ve aile üyelerinin birlikte tadını çıkarabileceği bir oyundur!

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.