header
QR Kod
SUPERSTAR THE BOYZ

SUPERSTAR THE BOYZ

3.15.3 geliştirici Dalcomsoft, Inc.
(0 İncelemeler) Mayıs 03, 2024
SUPERSTAR THE BOYZ SUPERSTAR THE BOYZ SUPERSTAR THE BOYZ SUPERSTAR THE BOYZ SUPERSTAR THE BOYZ SUPERSTAR THE BOYZ

En Son Versiyon

Versiyon
3.15.3
Güncelle
Mayıs 03, 2024
Geliştirici
Dalcomsoft, Inc.
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.dalcomsoft.sstb
Şimdi İndir

SUPERSTAR THE BOYZ Hakkında Daha Fazla

En iyisi biz Boyz! Boys ve Global K-Pop Ritim Oyunu Süperstar Serisi Met!
--------------------

'SUPERSTAR THE BOYZ (SSTB)' adlı uygulama, Boyz'un ritim oyunu olarak piyasaya sunuldu. Bu oyun sayesinde, Boyz'un şarkısını çeşitli takılar içeren bir oyun olarak deneyimleyebilirsiniz. Boyz'un çıkışından bugüne kadar, Kütte Boyz'un şarkısını her hafta oynamanız mümkün olacak. Ayrıca, Boyz'un sesi ve sanatçı paketi ile de oynayabileceksiniz.

Kendi favori tema kartlarınızla dolu bir kart güverte oluşturabilirsiniz. Çeşitli temalardaki sanatçı kartlarını toplayarak kart güvertenizi doldurabilirsiniz. Ayrıca, yayınlanacak özel tema kartlarını da karşılayabileceksiniz. Toplanan kartları yükseltip R kartları yapabilirsiniz.

Haftalık Lig her hafta düzenleniyor ve Global K-Pop hayran kullanıcıları ile yükseltme rekabetinin keyfini çıkarabilirsiniz. Kartınızı güçlendirdikçe daha yüksek bir puan alabilirsiniz.

Görevler ve etkinlikler sayesinde 'SUPERSTAR THE BOYZ (SSTB)'un tadını 100 kez çıkarabilirsiniz. Her gün yeni bir görev ve ödül alabilirsiniz. Ayrıca, Boyz'un geri dönüşü, konseri ve yıldönümü gibi özel etkinliklerle de tanışabileceksiniz.

Uygulama kullanılırken bazı erişim haklarına ihtiyaç duyulmaktadır. Bunlar arasında fotoğraf, video ve dosyalara erişim, harici depolara okuma ve kaydetme, çağrı yapma, Wi-Fi bağlantı bilgilerine erişme ve kullanıcı kimliği oluşturma yer almaktadır. Erişim haklarını isteğe bağlı olarak kabul etmeden de uygulamayı kullanabilirsiniz, ancak bazı işlevlerin kullanımı zor olabilir. Erişim haklarını geri çekmek isterseniz, ayarlar bölümünden bunları değiştirebilirsiniz.

Superstar Boyz, ücretsiz olarak oynanabilir ancak bazı ücretli ürünler de içermektedir. Herhangi bir sorunuz olduğunda, destek ekibine e-posta gönderebilir ve yardım alabilirsiniz. Oyunu daha iyi deneyimlemek için grafik ayarlarında "Düşük Satışlar" seçeneğini tercih edebilirsiniz. E-posta adresleri ve iletişim bilgileri de uygulama içerisinde yer almaktadır ve oyunun sorunsuz bir şekilde oynanması için bu bilgileri kullanabilirsiniz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.