header
QR Kod
SUPERSTAR STAYC

SUPERSTAR STAYC

3.15.3 geliştirici Dalcomsoft, Inc.
(0 İncelemeler) Mayıs 11, 2024
SUPERSTAR STAYC SUPERSTAR STAYC SUPERSTAR STAYC SUPERSTAR STAYC SUPERSTAR STAYC SUPERSTAR STAYC

En Son Versiyon

Versiyon
3.15.3
Güncelle
Mayıs 11, 2024
Geliştirici
Dalcomsoft, Inc.
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.dalcomsoft.stayc
Şimdi İndir

SUPERSTAR STAYC Hakkında Daha Fazla

Genç bir kültüre yıldız! STAYC(SSSC) bir süperstar olarak çıkıyor!

Superstar uygulaması, STAYC(SSSC) adlı sanatçının şarkılarını dinleyebileceğiniz ve onunla ilgili kart temalarını toplayabileceğiniz bir oyundur. Her hafta güncellenen şarkılar ve temalarla sürekli yenilenen bir içeriğe sahiptir. STAYC(SSSC) tarafından söylenen şarkılarla tanışabilir ve dünya çapındaki hayranlarla yarışabilirsiniz.

Oyunda, haftalık liglerde yüksek puanlar alarak daha yüksek seviyelere ulaşabilir ve dünya kayıtlarını kırarak dünyanın dört bir yanındaki kullanıcılarla rekabet edebilirsiniz. Ayrıca, sadece bu oyunda bulabileceğiniz STAYC(SSSC)'e özel içeriklere de erişebilirsiniz. Sanatçıyla birlikte oynamak için onun müziklerini ve seslerini birleştiren bal kombinasyonlarına göz atabilirsiniz.

Oyunu kullanırken, fotoğraf, video ve dosyalara erişim izni istenecektir. Bu izinler, oyundaki verileri kaydetmek, ayarları saklamak ve müzik veri önbelleği oluşturmak için gereklidir. Ayrıca, reklam izlemeyi analiz etmek ve itme resepsiyon jetonları oluşturmak için de çağrı izni talep edilecektir. İsteğe bağlı olarak, oyundan gelen bilgi ve reklam bildirimlerini alabilirsiniz ancak bu izinler olmadan da uygulamayı kullanabilirsiniz.

Uygulamayı kullanırken oluşabilecek sorunlar için support.superstar.stayc@dalcomsoft.com adresine e-posta gönderebilirsiniz. Ayrıca, görsel ayarlarınızı düşük seviyeye getirerek oyunun daha sorunsuz çalışmasını sağlayabilirsiniz. Oyunda bazı ücretli ürünler bulunsa da, Superstar STAYC(SSSC) ücretsiz olarak indirilebilir ve oynanabilir.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.