below header
QR Kod
SUPERSTAR JYPNATION

SUPERSTAR JYPNATION

3.13.2 geliştirici Dalcomsoft, Inc.
(0 İncelemeler) Şubat 12, 2024
SUPERSTAR JYPNATION SUPERSTAR JYPNATION SUPERSTAR JYPNATION SUPERSTAR JYPNATION SUPERSTAR JYPNATION SUPERSTAR JYPNATION

En Son Versiyon

Versiyon
3.13.2
Güncelle
Şubat 12, 2024
Geliştirici
Dalcomsoft, Inc.
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.dalcomsoft.ss.jyp
Şimdi İndir

SUPERSTAR JYPNATION Hakkında Daha Fazla

J.Y.Park, 14:00, gün 6, iki kez, Itzy, Sokak Kids, XDinyheroes, Nmixx!

Superstar ile elimizde JYP sanatçısı şarkısını oynayabilirsiniz! Bu uygulama sayesinde, her hafta güncellenen JYP Nation sanatçılarının yeni şarkılarını ve kart temalarını bulabilirsiniz. İstediğiniz şarkılar burada! JYP Nation Artists tarafından söylenen şarkıları görebilir ve dinleyebilirsiniz. Ayrıca kartları toplayarak ödüller kazanabilirsiniz. Her hafta güncellenen tema kartları toplayarak oyununuzu daha da zenginleştirebilirsiniz.

Dünya genelindeki hayranlarla haftalık ligde ve dünya kayıtlarında yarışarak oyun keyfinizi katlayabilirsiniz. Yüksek bir puan alarak daha yüksek katmanlara meydan okuyabilirsiniz. Ayrıca, dünya çapındaki kullanıcılarla rekabet ederek dünya kayıtlarında ilk sıraya yükselmek de mümkün!

SUPERSTAR JYPNATION(SSJ)'ın özel içeriğine nasıl erişebileceğinizi merak ediyorsanız, Ayname canlı temalarıyla en sevdiğiniz şarkıları söyleyebilirsiniz. Bu uygulama sayesinde yalnızca süperstarlarda yayınlanan JYP Nation sanatçılarının özel içeriğine erişebilirsiniz. Ayrıca, sanatçı paketlerini satın alarak sanatçılarla birlikte oynayabilir ve müziğin keyfini çıkarabilirsiniz.

Uygulamayı kullanırken bazı izinlere ihtiyaç duyulmaktadır. Bunlar arasında fotoğraf/video/dosya erişimi, harici depolama okuma ve kaydetme, reklam izleme ve Wi-Fi bağlantı bilgilerine erişim bulunmaktadır. Bu izinleri isteğe bağlı olarak kabul etmek zorunlu değildir, ancak bazı işlevlerin kullanılmasını kolaylaştırmaktadır.

Uygulamayı kullanırken herhangi bir sorun yaşarsanız veya sorularınız varsa, support.jypnation@dalcomsoft.com adresinden destek ekibiyle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca, uygulamanın ayarlarından isteğe bağlı izinleri geri çekebilirsiniz. Oyunu daha akıcı bir şekilde oynamak için "Ayarlar" bölümünde "Ekran Ayarları" seçeneğinde "Düşük" seçeneğine de bakabilirsiniz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.