below header
QR Kod
Super Simple - Kids Songs

Super Simple - Kids Songs

1.12.3.2 geliştirici Skyship Entertainment Company
(0 İncelemeler) Nisan 03, 2024
Super Simple - Kids Songs Super Simple - Kids Songs Super Simple - Kids Songs Super Simple - Kids Songs Super Simple - Kids Songs Super Simple - Kids Songs

En Son Versiyon

Versiyon
1.12.3.2
Güncelle
Nisan 03, 2024
Geliştirici
Skyship Entertainment Company
Kategoriler
Education
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
tv.skyship.supersimple
Şimdi İndir

Super Simple - Kids Songs Hakkında Daha Fazla

Super Simple Songs makes learning fun and simple for pre-schoolers! Used in homes and classrooms all over the world, our educational songs and shows are some of the most trusted and beloved on the internet.

Bu uygulama, şarkılar ve dizilerin yer aldığı kütüphanemizi, ayrıca özel hikaye kitaplarını içerir! Yeni içerikler haftalık olarak eklenmektedir. Tamamen reklamsız, güvenli ve özenle seçilmiş bir deneyim sunar.

ÜYE OLMAK NEDEN ÖNEMLİ?

• Uygulamamız güvenli ve reklamsızdır!

• Eğitici içeriklerimiz, ana dili İngilizce olanlara ve İngilizce'yi ikinci dil olarak öğrenen çocuklara İngilizce öğretmek için harikadır.

• Sadece sevdiğiniz ve tanıdığınız Süper Basit içeriğe yer veriyoruz. Küçük Yıldız, Otobüs Şarkısı, Böyle Yapılır ve Bebek Köpekbalığı gibi klasik müzik videoları yanı sıra Carl's Car Wash, The Bumble Nums ve Finny The Shark gibi şovlar da burada yer almaktadır. Ve sürekli olarak yeni Süper Basit içerikler ekliyoruz.

• Süper Basit eğiticidir! Küçükleriniz hayvanlardan, dil ve jestlerden, saymaktan, ABC'lerden ve daha birçok şeyden öğrenecekler! Öğrenmeyi eğlenceli ve en önemlisi basit hale getiriyoruz! Ve İngilizce öğrenmek için harika!

• En yeni içeriklerimizi burada ilk olarak görün! Zamanlanmış özel içeriklere erişebileceksiniz.

• Sık izlediğiniz videolarınızı otomatik olarak cihazınıza kaydeden bir çevrimdışı mod oluşturduk. Süper Basit'i yola çıktığınızda da yanınızda götüreceksiniz!

• Navigasyonu küçükler için kolay hale getirdik. Uygulamayı keşfetmek ve en sevdikleri içerikleri bulmak onlar için eğlenceli olacak.

Sınıfta müzik ve dansı kullanan öğretmenler olarak başladık ve bu eğlenceli, reklamsız uygulamayla bu geleneği sürdürebilmenin gururunu yaşıyoruz.

Bizi Instagram'da takip edin: @supersimpleofficial

Bizi Pinterest'te takip edin: @supersimpleofficial

Bizi Twitter'da takip edin: @simplesongs

Tüm içeriğe erişmek için uygulamamızdan otomatik yenilemeli bir abonelik satın alabilirsiniz:

• Aboneliğiniz seçim yapılırken 7 günlük ücretsiz bir deneme süresi sunuyoruz.

• Aboneliğiniz satın alındığında Google Play Hesabınıza ücretlendirilecek ve otomatik olarak yenilenecektir (seçilen süre boyunca), ancak mevcut aboneliğiniz etkin abonelik süresi içinde iptal edilemez; ancak aboneliğinizi yönetebilir ve/veya otomatik yenilemeyi satın aldıktan sonra 24 saat önce Google Play Hesap Ayarları'na girerek kapatabilirsiniz.

Hizmet koşullarımızı ve gizlilik politikamızı okuyun:

https://supersimple.com/app-terms-of-service-in-app/

https://supersimple.com/app-privacy-policy-in-app/

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.