header
QR Kod
Super Cats

Super Cats

1.0.168 geliştirici Happy Universe Studios
(0 İncelemeler) Mayıs 11, 2024
Super Cats Super Cats Super Cats Super Cats Super Cats Super Cats

En Son Versiyon

Versiyon
1.0.168
Güncelle
Mayıs 11, 2024
Geliştirici
Happy Universe Studios
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.happyuniverse.pub.cats
Şimdi İndir

Super Cats Hakkında Daha Fazla

Kavga zamanı! Süper kahraman olmak ister misin?

Süper Kediler, bir rekreatif gerçek zamanlı mobil oyunudur. Oyunda, havalı antropomorfik kedilerle yarışarak arkadaşlarınla birlikte heyecan dolu bir maç başlatabilirsin. Oyun, rasgele haritalar ve oyun modlarıyla beklenmedik heyecanlar sunar. Oyuncular düzinelerce güçlü kedinin ve SUPERB derilerinin kilidini açabilir ve dünyanın her yerinden muhteşem takım arkadaşlarıyla savaşabilirler.

Oyun, mobil cihazlarda hızlı tempolu, gerçek zamanlı ve eğlence amaçlı oynanabilen bir oyundur. Oyuncular, üç dakika boyunca birbirleriyle savaşarak heyecan dolu bir deneyim yaşayabilirler. Oyun, yenilikçi bir oyun ve rol tasarımına sahiptir.

Süper Kediler, 3V3 gerçek zamanlı savaş sunar. Arkadaşlarınızla dünyanın her yerinden oyunculara karşı takım olarak savaşabilirsiniz. Oyunun rastgele haritaları ve benzersiz hedefleri sayesinde her maç beklenmedik bir deneyim sunar.

Oyunda, oyuncuların kullanabilecekleri çoklu beceri setleri ve zengin takım stratejileri bulunur. Ayrıca, oyuncular savaş alanındaki göz kamaştırıcı görünüm ve aksiyonların tadını çıkarabilirler. Oyuncular, afişlerin zirvesine tırmanarak başarılarını gösterebilirler.

Süper Kediler, daha fazla oyuncuyla arkadaş olmayı hedefleyen bir oyundur. Oyunun Facebook sayfasına giderek daha fazla detayı öğrenebilir ve diğer oyuncularla iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca, oyuncuların müşteri hizmetleri ekibiyle iletişime geçebilecekleri bir e-posta adresi ve kullanım koşulları ve gizlilik politikasının bulunduğu bir web sitesi de mevcuttur.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.