header
QR Kod
Super Cat Tales 2

Super Cat Tales 2

1.5.9 geliştirici NEUTRONIZED
(0 İncelemeler) Mayıs 31, 2024
Super Cat Tales 2 Super Cat Tales 2 Super Cat Tales 2 Super Cat Tales 2 Super Cat Tales 2 Super Cat Tales 2

En Son Versiyon

Versiyon
1.5.9
Güncelle
Mayıs 31, 2024
Geliştirici
NEUTRONIZED
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.neutronized.supercattales2
Şimdi İndir

Super Cat Tales 2 Hakkında Daha Fazla

Super Cat Tales platformer is back! Join Alex the cat and his cat friends in this new epic adventure. A mysterious army of tin soldiers has invaded Cat Land and it's up to our cat heroes to save the day. If you are a big fan of adventure games you'll surely love Super Cat Tales 2!

Super Cat Tales 2, mobile dokunmatik kontroller için özel olarak tasarlanmış olan, kedi platform eğlencesi ve macera oyunlarının saf bir karışımıdır. Şu anda oynamaya başla!

Bu oyunun özellikleri arasında 100'den fazla seviye, yeni kedilerin açılması, köyleri keşfetme, eşyaları donatma, saklı sırları keşfetme, retro piksel sanatı ve müziği, başarımlar ve liderlik tabloları yer almaktadır.

Super Cat Tales 2, akıllı telefonunuzun dokunmatik ekranı ile kolayca oynanabilen bir oyundur. Oyunda, kedi karakterlerini kontrol ederek farklı köyleri keşfetmek ve engelleri aşmak zorundasınız. Her seviyeyi tamamladıkça, yeni kedileri açabilir ve daha fazla eğlenceye hazır olabilirsiniz.

Oyunda, retro piksel sanatı ve müzikler bulunmaktadır. Bu, oyuna, nostaljik bir hava katan ve eğlenceyi artıran bir özelliktir. Ayrıca, saklı sırları keşfetme ölçeği, oyunun daha da heyecan verici hale gelmesini sağlar.

Super Cat Tales 2, mobil cihazınıza indirilebilen bir oyundur ve oynaması oldukça basittir. Her yaştan insanın keyifle oynayabileceği bu oyun, kedi severler için özellikle eğlenceli olabilir. Oyunun, başarımlar ve liderlik tabloları içeren bir rekabet unsuru olması, oyuncuları daha fazla oynamaya teşvik edecek. Super Cat Tales 2, kedi sevenlerin kesinlikle denemeleri gereken bir oyundur.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.