header
QR Kod
Super Cat Bros

Super Cat Bros

1.1.6 geliştirici FDG Entertainment GmbH & Co.KG
(0 İncelemeler) Mayıs 18, 2024
Super Cat Bros Super Cat Bros Super Cat Bros Super Cat Bros Super Cat Bros Super Cat Bros

En Son Versiyon

Versiyon
1.1.6
Güncelle
Mayıs 18, 2024
Geliştirici
FDG Entertainment GmbH & Co.KG
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.FDGEntertainment.SuperCatBros.gp
Şimdi İndir

Super Cat Bros Hakkında Daha Fazla

Altı kedi yeni Jump'n'Fur yıldızları oldu!

Kedi Alex'i kardeşleriyle buluştur ve gizemli bir adayı keşfet. Super Cat Bros, oyuncuları kedi Alex ve onun altı kardeşiyle tanıştıran eğlenceli bir oyundur. Bu oyunda amaç, Alex'in kardeşlerini buluşturup gizemli bir adada keşif yapmaktır. Adayı keşfetmek, oyunculara kedinin yeteneklerini kullanarak farklı zorluklarla dolu bir maceraya atılmalarını sağlar.

Ekranın sol veya sağ tarafına dokunarak 24 patiye 2 başparmakla kumanda et. Oyunun kumandaları oldukça basit ve tatmin edici bir şekilde tasarlanmıştır. Oyuncular, ekranın sol veya sağ tarafına dokunarak kedi Alex'i kontrol edebilir ve tırmanabilir, yüzebilir, sıçrayabilir ve koşabilir. Bu durum, oyuncuların oyunu kolaylıkla oynamasını sağlar.

Tırmanma, yüzme, sıçrama ve koşmanın kolaylığı seni şaşırtacak. Doğru işte doğru kediyi kullanmayı unutma yeter! Kedi Alex ve kardeşlerinin her birinin farklı özel yetenekleri vardır. Oyuncular, doğru kedi ve doğru yetenek kombinasyonunu kullanarak zorlu seviyeleri geçebilirler. Bu da oyuncuların stratejik düşünme becerilerini geliştirmelerine yardımcı olur.

Super Cat Bros dokunmatik için özel hazırlandı. Bu oyuna özel olarak hazırlanan dokunmatik kumandalar, oyuncuların telefonlarında platform oyunu oynamayı çok daha kolay ve doyurucu hale getirir. Bu sayede oyuncular, herhangi bir yerde ve herhangi bir zamanda, keyifle oyunlarını oynayabilirler.

İndirip Super Cat Bros kedi kapısını arala ve sıkıcı bir günü keyifle mırıldanarak geçir. Super Cat Bros'u indirerek, oyuncular sıkıcı bir günü eğlenceli bir şekilde geçirebilirler. Oyunun sevimli görsel pikselleri, oyuncuların gözlerine hitap eder ve oyuna daha da bağlanmalarını sağlar. Oyunun içinde birbirinden farklı 50'den fazla seviye, oyunculara sürekli bir zorluk sunar. Ayrıca oyunda bir sürü gizli sır, başarılar ve lider panoları da bulunur, bu da oyuncuların oyunu daha uzun süre oynamalarını sağlar ve rekabet etmelerine olanak tanır.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.